АГРО ПРОДУКТИ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205368766
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
30.10.2018 14:44
Наименование
АГРО ПРОДУКТИ
Транслитерация
AGRO PRODUKTI
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Пловдив (4000), р-н Тракия, жк. "Тракия", бл. 183, вх. Б, ет. 5, ап. 14
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
ТЪРГОВИЯ НА ЕДРО; ТЪРГОВИЯ НА ДРЕБНО; КАКТО И ВСЯКА ДРУГА ДЕЙНОСТ, НЕЗАБРАНЕНА ОТ ЗАКОНА. АКО ЗА ИЗВЪРШВАНЕ НА ОПРЕДЕЛЕНА ДЕЙНОСТ СЕ ИЗИСКВА ЛИЦЕНЗ (РАЗРЕШЕНИЕ), ДЕЙНОСТТА ЩЕ СЕ ИЗВЪРШВА СЛЕД ПОЛУ... ТЪРГОВИЯ НА ЕДРО; ТЪРГОВИЯ НА ДРЕБНО; КАКТО И ВСЯКА ДРУГА ДЕЙНОСТ, НЕЗАБРАНЕНА ОТ ЗАКОНА. АКО ЗА ИЗВЪРШВАНЕ НА ОПРЕДЕЛЕНА ДЕЙНОСТ СЕ ИЗИСКВА ЛИЦЕНЗ (РАЗРЕШЕНИЕ), ДЕЙНОСТТА ЩЕ СЕ ИЗВЪРШВА СЛЕД ПОЛУЧАВАНЕ НА КОНКРЕТНИЯ ЛИЦЕНЗ (РАЗРЕШЕНИЕ). прочети още скрии
Представляващи
Управител: ЗДРАВКО ПЕНЧЕВ ПАПАЗОВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ЗДРАВКО ПЕНЧЕВ ПАПАЗОВ (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
2 556 € (2 556 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма АГРО ПРОДУКТИ ЕООД на латиница "AGRO PRODUKTI" с ЕИК/ПИК 205368766 е основана на 30 Октомври 2018 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Пловдив, а началният внесен капитал е в размер на 2 556 евро.

Хронология

30.10.2018
Регистрация на фирмата
Транслитерация
AGRO PRODUKTI
Едноличен собственик на капитала

03.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 5 000 лв. в 2 556 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма