ОБСЕСЪР БЪЛГАРИЯ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205370482
Регистрация по ЗДДС
Да - BG205370482 от 01.04.2020 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
31.10.2018 11:50
Наименование
ОБСЕСЪР БЪЛГАРИЯ
Транслитерация
OBCESSR BULGARIA
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1612), р-н Красно село, жк. Лагера, ул. Мъглен, 3, ап. 1
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Услуги, свързани с информационните технологии, маркетинг, консултации по стопанско управление, представителство, посредничество и агентство на местни и чужди физически и юридически лица; вът... Услуги, свързани с информационните технологии, маркетинг, консултации по стопанско управление, представителство, посредничество и агентство на местни и чужди физически и юридически лица; вътрешно и външнотърговска дейност, както и всяка друга търговска дейност, която не е забранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ДЖОН МАТЮ РАЙТСЪН (Великобритания ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ДЖОН МАТЮ РАЙТСЪН (Великобритания ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
204 € (204 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2021 2020
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2021 2020
Общо активи 27
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
62
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
-35
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ОБСЕСЪР БЪЛГАРИЯ ЕООД на латиница "OBCESSR BULGARIA" с ЕИК/ПИК 205370482 е основана на 31 Октомври 2018 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "ТЕК ИНТЕЛЕКТ СЪРВИСИЗ", но на 3 Февруари 2020 година то бива сменено на сегашното "ОБСЕСЪР БЪЛГАРИЯ". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 204 евро.

Хронология

31.10.2018
Регистрация на фирмата
Транслитерация
TECH INTELLECT SERVICES LTD.
Едноличен собственик на капитала

03.02.2020
Промяна наименование
Името се сменя от ТЕК ИНТЕЛЕКТ СЪРВИСИЗ на ОБСЕСЪР БЪЛГАРИЯ
Транслитерация
TECH INTELLECT SERVICES LTD.
OBCESSR BULGARIA

01.04.2020
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG205370482 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

03.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 400 лв. в 204 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма