ВИ БИ РИЪЛ ЕСТЕЙТ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205373020
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
01.11.2018 13:09
Наименование
ВИ БИ РИЪЛ ЕСТЕЙТ
Транслитерация
VB REAL ESTATE
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1527), р-н Оборище, Стара планина, 80, бл. -, вх. -, ет. 1, ап. офис 1
Има 26 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
електронна търговия, търговия с храни, хранителни продукти и напитки, ресторантьорство, строителство на метални съоръжения, търговия със строителни материали, строителство, консултантски... електронна търговия, търговия с храни, хранителни продукти и напитки, ресторантьорство, строителство на метални съоръжения, търговия със строителни материали, строителство, консултантски услуги; вътрешно- и външнотърговска, строителна, инженерингова, посредническа, производствена дейност; туристическа дейност, хотелиерство; внос, износ и реекспорт на стоки и услуги; рекламна дейност; търговско представителство, издателска дейност, рекламно оборудване и аксесоари, търговско представителство и посредничество на местни и чуждестранни физически и юридически лица, проектиране, строителство на жилищни и административни сгради на територията на страната и чужбина, търговия с промишлени, битови и хранителни стоки, търговия, внос, износ и реекспорт на незабранени със закон стоки, сделки с интелектуална собственост, ресторантьорство, както и други дейности, незабранени със закон, като дейностите, за които е необходим лиценз и/или спрециални разрешения, ще бъдат упражнявани след получаването им. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ВАСИЛИОС БИМПИЗАС (Гърция ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ВАСИЛИОС БИМПИЗАС (Гърция ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ВИ БИ РИЪЛ ЕСТЕЙТ ЕООД на латиница "VB REAL ESTATE" с ЕИК/ПИК 205373020 е основана на 1 Ноември 2018 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Хронология

01.11.2018
Регистрация на фирмата
Транслитерация
VB REAL ESTATE
Едноличен собственик на капитала

03.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма