АМЗА ЕКС ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205374961
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
02.11.2018 14:46
Наименование
АМЗА ЕКС
Транслитерация
AMZA EKS
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Кюстендил (2500), ГОРОЦВЕТНА, 35, ет. 2
Има 8 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид; продажба на стоки от осбствено производство; търговско представителство и посредничество; комисио... Покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид; продажба на стоки от осбствено производство; търговско представителство и посредничество; комисионни, спедиционни и превозни сделки; складови сделки; лицинзионни сделки; стоков контрол; сделки с интелектуална собственост; хотелиерски, туристически, рекламни, информациовви, програмни, импресарски или други услуги, строителство, включително, изграждане на кофражи и арматура строеж и обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба, както и всяка друга дейност не забранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: АМЗА ДЕМИРОВСКИ (Северна Македония ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: АМЗА ДЕМИРОВСКИ (Северна Македония ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма АМЗА ЕКС ЕООД на латиница "AMZA EKS" с ЕИК/ПИК 205374961 е основана на 2 Ноември 2018 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Кюстендил, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

02.11.2018
Регистрация на фирмата
Транслитерация
AMZA EKS
Управител
Едноличен собственик на капитала

06.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма