Бест Сървис 2018 ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205418297
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
30.11.2018 12:10
Наименование
Бест Сървис 2018
Оборот
Служители
1 служител към 2021 г.
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Бяла (9101), Андрей Премянов, 10
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
търговия на едро и дребно, сделки с недвижими имоти, поддръжка и управление на недвижими имоти, консултанска дейност, покупко- продажба на автомобили, отдаване на автомобили под наем, ав... търговия на едро и дребно, сделки с недвижими имоти, поддръжка и управление на недвижими имоти, консултанска дейност, покупко- продажба на автомобили, отдаване на автомобили под наем, автосервиз, автомивка, транспортна дейност, хотелиерство и ресторантьорство, преводачески услуги, компютърен и телефонен сервиз, както и всякаква друга дейност за която няма законова забрана./ след снабдяване с лиценз за дейностите за които се изисква/ прочети още скрии
Представляващи
Управител: АНАСТАСИЯ ПАВЛОВА ТРЕЦКОВА (свързан с 1 фирма)
Управител: АНДРЕЙ ГОСПОДИНОВ ГОСПОДИНОВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Съдружник: АНАСТАСИЯ ПАВЛОВА ТРЕЦКОВА - 50,0% дял (3 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: АНДРЕЙ ГОСПОДИНОВ ГОСПОДИНОВ - 50,0% дял (3 €) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Общо активи 2
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
2
Парични
средства
2

Служители

Година
Служители
2021 1

Резюме

Фирма Бест Сървис 2018 ООД с ЕИК/ПИК 205418297 е основана на 30 Ноември 2018 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Бяла, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 3 000 лв.

Хронология

30.11.2018
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

31.08.2020
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ЕООД на ООД
Заличаване Едноличен собственик на капитала

04.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма