СТЕМ Център Младост ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205442565
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
18.12.2018 14:38
Наименование
СТЕМ Център Младост
Транслитерация
STEM center Mladost Ltd
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Горна Оряховица (5101), "Васил Левски", 20, вх. Б, ет. 3, ап. 9
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Изграждане на структури за повишаване на интелектуалното ниво на деца, младежи и възрастни; разработване и осъществяване на програми за образователно, възпитателно, организационно и методическо ... Изграждане на структури за повишаване на интелектуалното ниво на деца, младежи и възрастни; разработване и осъществяване на програми за образователно, възпитателно, организационно и методическо подпомагане на такива дейности в България и зад граница и контролиране на осъществяването им; сътрудничество с организации, институции, физически и юридически лица в страната и в чужбина за осъществяване на спортни тренировки, мероприятия и състезания; взаимодействие със съответните държавни и обществени институции, за осъществяване на дейността; възлагане, финансиране и осъществяване на изследвания, спортни разработки и публикации, свързани с дейността и популяризирането им; организиране на обучение, семинари, конференции и други национални и международни форуми; организиране и разпространение на резултатите от дейността си /в страната и зад граница/; организиране и подпомагане създаването и разпространението на мултимедийни продукти с теоретични разработки и практически резултати в страната и зад граница; публикуване и популяризиране в Интернет или посредством други информационни технологии текстове и материали от дейността си, както и всяка друга дейност, която по предмет и обем изисква да бъде извършвана по търговски начин и не е забранена за осъществяване от българското законодателство, дори и да не е изброена по-горе. Дейностите, за чието упражняване се изисква разрешително или лиценз, ще бъдат упражнявани след получаването му, както и всякакви дейности, които не са забранени от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: МАРИЯНА ГЕОРГИЕВА ГУГУЧКОВА (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: МАРИЯНА ГЕОРГИЕВА ГУГУЧКОВА (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма СТЕМ Център Младост ЕООД на латиница "STEM center Mladost Ltd" с ЕИК/ПИК 205442565 е основана на 18 Декември 2018 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "Дизайн ъф чейндж", но на 31 Май 2023 година то бива сменено на сегашното "СТЕМ Център Младост". Седалището на компанията се намира в гр. Горна Оряховица, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

18.12.2018
Регистрация на фирмата
Транслитерация
Design оf Change Ltd
Едноличен собственик на капитала

18.10.2021
Промяна Едноличен собственик на капитала

31.05.2023
Промяна наименование
Името се сменя от Дизайн ъф чейндж на СТЕМ Център Младост
Транслитерация
Design оf Change Ltd
STEM center Mladost Ltd
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1505), р-н Оборище, ул.Мърфи, 4, ет. 2, ап. 11
БЪЛГАРИЯ, гр. Горна Оряховица (5101), "Васил Левски", 20, вх. Б, ет. 3, ап. 9
Промяна Едноличен собственик на капитала
Промяна предмет на дейност
РЕКЛАМНИ, ИНФОРМАЦИОННИ, ПРОГРАМНИ И ИМПРЕСАРСКИ УСЛУГИ,РЕКЛАМНА ДЕЙНОСТ, ПЕЧАТНА, ПРЕДМЕТНА, ВЪНШНА И МЕДИЙНА РЕКЛАМА, ПРОИЗВОДСТВО И РАЗПРОСТРАНЕНИЕ НА РЕКЛАМНИ МАТЕРИАЛИ И УСЛУГИ; ИЗДАТЕЛСКА ДЕЙНОСТ, КОНСУЛТАНТСКА ДЕЙНОСТ,- МАРКЕТИНГ, ПРОУЧВАНЕ, РЕКЛАМНА СТРАТЕГИЯ И ПРАКТИКИ, РАЗРАБОТКА И РАЗПРОСТРАНЕНИЕ НА СОФТУЕРНИ ПРОДУКТИ, ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСРЕДНИЧЕСТВО; ПРОИЗВОДСТВО И ТЪРГОВИЯ НА СТОКИ И УСЛУГИ, ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ДЕЙНОСТИ НЕЗАБРАНЕНИ СЪС ЗАКОН.
Изграждане на структури за повишаване на интелектуалното ниво на деца, младежи и възрастни; разработване и осъществяване на програми за образователно, възпитателно, организационно и методическо подпомагане на такива дейности в България и зад граница и контролиране на осъществяването им; сътрудничество с организации, институции, физически и юридически лица в страната и в чужбина за осъществяване на спортни тренировки, мероприятия и състезания; взаимодействие със съответните държавни и обществени институции, за осъществяване на дейността; възлагане, финансиране и осъществяване на изследвания, спортни разработки и публикации, свързани с дейността и популяризирането им; организиране на обучение, семинари, конференции и други национални и международни форуми; организиране и разпространение на резултатите от дейността си /в страната и зад граница/; организиране и подпомагане създаването и разпространението на мултимедийни продукти с теоретични разработки и практически резултати в страната и зад граница; публикуване и популяризиране в Интернет или посредством други информационни технологии текстове и материали от дейността си, както и всяка друга дейност, която по предмет и обем изисква да бъде извършвана по търговски начин и не е забранена за осъществяване от българското законодателство, дори и да не е изброена по-горе. Дейностите, за чието упражняване се изисква разрешително или лиценз, ще бъдат упражнявани след получаването му, както и всякакви дейности, които не са забранени от закона.

03.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма