АНЕВАЛС - ДС ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205446791
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
20.12.2018 15:18
Наименование
АНЕВАЛС - ДС
Транслитерация
ANEVALS - DS
Оборот
6 000 лв. оборот за 2020 г.
Служители
1 служител към 2021 г.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Димитровград (6400), Христо Ботев, 36, вх. Б, ет. 4, ап. 7
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки от собствено производство, осъществяване на външно, вътрешнотърговска дейност, ... Покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки от собствено производство, осъществяване на външно, вътрешнотърговска дейност, представителство, агентство, комисионерство и посредничество на наши и чужди юридически и физически лица, комисионни, спедиционни и превозни сделки на пътници и товари в страната и чужбина, складови сделки, лицензионни сделки, сделки с интелектуална собственост, хотелиерски (извън случаите на чл.2 т.з от ТЗ), туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски услуги, ресторантьорски, кетарингови услуги, покупка, строеж, изработка на вътрешни и външни дограми, строеж и обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба или отдаване под наем, дървообработване, строително монтажна дейност, ремонт на ел.уреди, таксиметрови услуги, както и всички други дейности незабранени от закона прочети още скрии
Представляващи
Управител: КРАСИМИРА ДИМИТРОВА СТАЛЕВА (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: КРАСИМИРА ДИМИТРОВА СТАЛЕВА (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Приход 6 50% 4
Счетоводна
печалба
1 0% 1
Оперативни
разходи
5 66.67% 3
Разходи за
персонала
Нетен марж 16.67% -33.33% 25%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Общо активи 2 -33.33% 3
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
1 -66.67% 3
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
2 -33.33% 3
Парични
средства
1

Служители

Година
Служители
2021 1

Резюме

Фирма АНЕВАЛС - ДС ЕООД на латиница "ANEVALS - DS" с ЕИК/ПИК 205446791 е основана на 20 Декември 2018 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Димитровград, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 7 000 лв.

Хронология

20.12.2018
Регистрация на фирмата
Транслитерация
ANEVALS - DS
Едноличен собственик на капитала

25.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма