ДЖИЕМ БИЛДИНГ ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205459792
Регистрация по ЗДДС
Да - BG205459792 от 19.04.2019 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
08.01.2019 11:56
Наименование
ДЖИЕМ БИЛДИНГ
Транслитерация
GM BUILDING Ltd.
Оборот
8 000 лв. оборот за 2020 г.
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1233), р-н Сердика, жк. Банишора, ул. Иван Тургенев, 3, ет. 2, ап. 3
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Извършване на строителна дейност – жилищно и индустриално строителство. Строително-монтажни работи. Покупко-продажба на недвижими имоти. Външнотърговски сделки. Търговия и продажба на материали, как... Извършване на строителна дейност – жилищно и индустриално строителство. Строително-монтажни работи. Покупко-продажба на недвижими имоти. Външнотърговски сделки. Търговия и продажба на материали, както и на всякакъв друг вид стоки; извършване на търговска дейност, в т.ч. покупко-продажба на стоки с цел препродаване в първоначален, преработен или обработен вид. Комисионна, спедиционна, складова, лизингова дейност. Отдаване под наем на движими и недвижими вещи. Търговско представителство. Всички други дейности и услуги незабранени от закона, както и всяка друга стопанска дейност, а когато има разрешителен режим, след получаване на съответно разрешение и лиценз. прочети още скрии
Представляващи
Управител: МИРОСЛАВА ЛЮБОМИРОВА МИРОНОВА (свързан с 2 фирми)
Управител: ГЕОРГИ ЛЮБОМИРОВ МИРОНОВ (свързан с 5 фирми)
Собственост
Съдружник: ГЕОРГИ ЛЮБОМИРОВ МИРОНОВ - 50,0% дял (26 €) (свързан с 5 фирми)
Съдружник: МИРОСЛАВА ЛЮБОМИРОВА МИРОНОВА - 50,0% дял (26 €) (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2020
Приход 8
Счетоводна
печалба
-3
Оперативни
разходи
11
Разходи за
персонала
Нетен марж -37.5%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2020
Общо активи 30
Дълготрайни
активи
4
Материални
запаси
Общо
задължения
11
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо 11
Собствен
капитал
30
Парични
средства
26

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДЖИЕМ БИЛДИНГ ООД на латиница "GM BUILDING Ltd." с ЕИК/ПИК 205459792 е основана на 8 Януари 2019 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "ДЖИ ЕМ КЛИЙНИНГ СЪРВИСИС", но на 21 Август 2023 година то бива сменено на сегашното "ДЖИЕМ БИЛДИНГ". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Оборота на фирмата за 2020 година е в размер на 8 000 лв.

Хронология

08.01.2019
Регистрация на фирмата
Транслитерация
GM CLEANING SERVICES Ltd.

19.04.2019
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG205459792 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

21.08.2023
Промяна наименование
Името се сменя от ДЖИ ЕМ КЛИЙНИНГ СЪРВИСИС на ДЖИЕМ БИЛДИНГ
Транслитерация
GM CLEANING SERVICES Ltd.
GM BUILDING Ltd.
Промяна предмет на дейност
Услуги в областта на хигиената, професионално почистване и хигиенизиране на помещения, жилищни, административни и търговски обекти и сгради, домове, почистване и освежаване на пространства и материи, както и открити площи, търговия и дистрибуция на санитарни материали и почистващи препарати, машини, съоръжения и системи за почистване и оборудване за тях, резервни части и консумативи, предоставяне на машини, оборудване и консумативи за почистване под наем, сервизни услуги и други. Услуги по цялостно озеленяване и ландшафт, обществено озеленяване, озеленяване на частни градини, интериорно и външно озеленяване. Търговия и продажба на материали, както и на всякакъв друг вид стоки; извършване на търговска дейност, в т.ч. покупко-продажба на стоки с цел препродаване в първоначален, преработен или обработен вид, търговско представителство и посредничество; производство, маркетинг, търговия на едро и дребно, внос и износ. Дружеството може да се занимава и с всички търговски, индустриални и икономически дейности, както и с дружимо и недвижимо имущество, които от своя страна биха могли да се окажат полезни и/или необходими за постигането на предмета на дейност, осланяйки се, ако е необходимо, на специалисти, вписани в съответните браншови организации; дружеството може да извършва всяка една дейност, незабранена от закона, поотделно или свързано с описаните по-горе занимания, която се явява подходяща и изгодна на растежа и развитието на самото дружество.
Извършване на строителна дейност – жилищно и индустриално строителство. Строително-монтажни работи. Покупко-продажба на недвижими имоти. Външнотърговски сделки. Търговия и продажба на материали, както и на всякакъв друг вид стоки; извършване на търговска дейност, в т.ч. покупко-продажба на стоки с цел препродаване в първоначален, преработен или обработен вид. Комисионна, спедиционна, складова, лизингова дейност. Отдаване под наем на движими и недвижими вещи. Търговско представителство. Всички други дейности и услуги незабранени от закона, както и всяка друга стопанска дейност, а когато има разрешителен режим, след получаване на съответно разрешение и лиценз.

04.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма