ВИКИ ТРЕЙД 2016 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205584397
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
25.03.2019 09:35
Наименование
ВИКИ ТРЕЙД 2016
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1324), р-н Люлин, жк. “Люлин“, бл. 233, вх. В, ет. 4, ап. 14
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид, търговско представителство, посредничество и агентство на местни и чужди физически и юридичес... покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид, търговско представителство, посредничество и агентство на местни и чужди физически и юридически лица; комисионни, спедиционни и превозни сделки в страната и чужбина; складови сделки; хотелиерски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски услуги; сделки с недвижими имоти, както и извършването на всички други сделки, които не са забранени от закона прочети още скрии
Собственост
Едноличен собственик на капитала: СИАН ЧИНСОН (Китай ) (свързан с 4 фирми)
Капитал размер
102 € (102 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ВИКИ ТРЕЙД 2016 ЕООД с ЕИК/ПИК 205584397 е основана на 25 Март 2019 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 102 евро.

Хронология

25.03.2019
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

01.09.2021
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ЕООД на ООД
Заличаване Едноличен собственик на капитала
Съдружник
СИАН ЧИНСОН 100 лв - 50,00% дял
СТЕФКА ВИКТОРОВА ЛИЛИНА 100 лв - 50,00% дял

01.02.2022
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ООД на ЕООД
Едноличен собственик на капитала

07.09.2023
Заличаване Управител

05.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 200 лв. в 102 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма