ПЛЕЕКСИ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205665641
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
17.05.2019 16:47
Наименование
ПЛЕЕКСИ
Транслитерация
PLEEXY LTD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1404), р-н Триадица, жк. "Гоце Делчев", бл. 108, вх. Б, ет. 1, ап. 14
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
АРТИСТИЧНА И ТВОРЧЕСКА ДЕЙНОСТ; КАКТО И ВСЯКА ДРУГА ДЕЙНОСТ, НЕЗАБРАНЕНА ОТ ЗАКОНА. АКО ЗА ИЗВЪРШВАНЕ НА ОПРЕДЕЛЕНА ДЕЙНОСТ СЕ ИЗИСКВА ЛИЦЕНЗ (РАЗРЕШЕНИЕ), ДЕЙНОСТТА ЩЕ СЕ ИЗВЪРШВА СЛЕД ПОЛУЧАВАНЕ... АРТИСТИЧНА И ТВОРЧЕСКА ДЕЙНОСТ; КАКТО И ВСЯКА ДРУГА ДЕЙНОСТ, НЕЗАБРАНЕНА ОТ ЗАКОНА. АКО ЗА ИЗВЪРШВАНЕ НА ОПРЕДЕЛЕНА ДЕЙНОСТ СЕ ИЗИСКВА ЛИЦЕНЗ (РАЗРЕШЕНИЕ), ДЕЙНОСТТА ЩЕ СЕ ИЗВЪРШВА СЛЕД ПОЛУЧАВАНЕ НА КОНКРЕТНИЯ ЛИЦЕНЗ (РАЗРЕШЕНИЕ). прочети още скрии
Представляващи
Управител: ПАВЕЛ ЛЮБОМИРОВ ИВАНОВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ПАВЕЛ ЛЮБОМИРОВ ИВАНОВ (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
25 € (25 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ПЛЕЕКСИ ЕООД на латиница "PLEEXY LTD" с ЕИК/ПИК 205665641 е основана на 17 Май 2019 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 25 евро.

Хронология

17.05.2019
Регистрация на фирмата
Транслитерация
PLEEXY LTD
Едноличен собственик на капитала

06.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 50 лв. в 25 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма