ЙЕТИ ЦРМ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205674663
Регистрация по ЗДДС
Да - BG205674663 от 29.07.2019 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
27.05.2019 14:34
Наименование
ЙЕТИ ЦРМ
Транслитерация
"YETI CRM"
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Благоевград (2700), ВАСИЛ МЕЧКУЕВСКИ, 22, ап. ОФИС 1
Има 39 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Софтуерна поддръжка и дистрибуция, разработка на софтуер, уеб дизайн, изграждане на електронни магазини, препродажба, компютърна поддръжка, услуги по поддръжка и дистрибуция на система за ... Софтуерна поддръжка и дистрибуция, разработка на софтуер, уеб дизайн, изграждане на електронни магазини, препродажба, компютърна поддръжка, услуги по поддръжка и дистрибуция на система за управление на взаимоотношенията с клиентите - CRM система, консултантски услуги, продажба на продукти и софтуер, рекламни услуги. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ХРИСТИНА НИКОЛАОС ВАЛИМИТИ (Гърция ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ХРИСТИНА НИКОЛАОС ВАЛИМИТИ (Гърция ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Приход 4 100% 2
Счетоводна
печалба
-4 -500% 1
Оперативни
разходи
8 700% 1
Разходи за
персонала
Нетен марж -100% -300% 50%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Общо активи 1 0% 1
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
3
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо 1
Собствен
капитал
-3 -400% 1
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ЙЕТИ ЦРМ ЕООД на латиница ""YETI CRM"" с ЕИК/ПИК 205674663 е основана на 27 Май 2019 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "НОВАКСОН", но на 30 Август 2023 година то бива сменено на сегашното "ЙЕТИ ЦРМ". Седалището на компанията се намира в гр. Благоевград, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 8 000 лв.

Хронология

27.05.2019
Регистрация на фирмата
Транслитерация
NOVAXON
Едноличен собственик на капитала

26.07.2019
Промяна наименование
Името се сменя от НОВАКСОН на ОЛИМАЗИ.ГР
Транслитерация
NOVAXON
"OLOIMAZI.GR" Ltd.
Промяна Едноличен собственик на капитала

29.07.2019
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG205674663 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

11.11.2019
Промяна предмет на дейност
производство на стоки, покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид, търговско представителство и посрeдничество, комисионни, спедиционни, складови, информационни и рекламни сделки и услуги, дейност на туристически агенции, отдаване под наем на движимо и недвижимо имущество за тази цел, както и всякакви сделки, които не са забранени със закон.
Софтуерна поддръжка и дистрибуция, разработка на софтуер, уеб дизайн, изграждане на електронни магазини, препродажба, компютърна поддръжка, услуги по поддръжка и дистрибуция на система за управление на взаимоотношенията с клиентите - CRM система, консултантски услуги, продажба на продукти и софтуер, рекламни услуги.

30.08.2023
Промяна наименование
Името се сменя от ОЛИМАЗИ.ГР на ЙЕТИ ЦРМ
Транслитерация
"OLOIMAZI.GR" Ltd.
"YETI CRM"

02.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма