ВАВИЛОН 6 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205682457
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
31.05.2019 11:21
Наименование
ВАВИЛОН 6
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1164), р-н Лозенец, жк. ЛОЗЕНЕЦ, ул. СИНЧЕЦ, 10
Има 8 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Вътрешна и външна търговия; Ай пи и интернет излъчване; разпространение на телевизионни и други сигнали; внос и износ на стоки; продажба на едро и дребно, рекламна дейност и предоставяне на услуги, ... Вътрешна и външна търговия; Ай пи и интернет излъчване; разпространение на телевизионни и други сигнали; внос и износ на стоки; продажба на едро и дребно, рекламна дейност и предоставяне на услуги, търговско представителство и посредничество, комисионна дейност, както и всяка друга дейност, незабранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ПЛАМЕН ХРИСТОВ СТОЯНОВ (свързан с 38 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: УНА РИЙГЪН (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
10 € (10 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ВАВИЛОН 6 ЕООД с ЕИК/ПИК 205682457 е основана на 31 Май 2019 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 10 евро.

Хронология

31.05.2019
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

22.12.2021
Промяна Едноличен собственик на капитала

04.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 20 лв. в 10 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма