АЙ ВИ 556 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205780346
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
12.08.2019 11:17
Наименование
АЙ ВИ 556
Оборот
6 000 лв. оборот за 2020 г.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1592), р-н Искър, жк. Дружба 1, бл. 110, вх. Б, ап. 18
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
консултантска дейност, производство или покупка на стоки и други вещи с цел препродаване в първоначален или преработен вид, импорт и експорт на стоки в България, Европейския съюз и трети страни,... консултантска дейност, производство или покупка на стоки и други вещи с цел препродаване в първоначален или преработен вид, импорт и експорт на стоки в България, Европейския съюз и трети страни, търговия на едро и дребно, покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба и всички видове строителна и монтажна дейност, отдаване под наем, хотелиерски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски или други услуги, рекламна и издателска дейност, предпечатна подготовка, маркетинг, графичен дизайн, сделки с интелектуална собственост, селскостопански дейности, включително производство и търговия със земеделски продукти, търговско посредничество, представителство и агентство на местни и чужди лица в страната и чужбина, както и всяка друга стопанска дейност, незабранена със закон. Дейностите, за които се изисква разрешение или лиценз, ще се извършват след надлежното получаване на съответното разрешение или лиценз. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Димитър Рангелов Китов (свързан с 2 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Димитър Рангелов Китов (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2020 2019
Приход 6 -50% 12
Счетоводна
печалба
-3 -133.33% 9
Оперативни
разходи
3 0% 3
Разходи за
персонала
2 0% 2
Нетен марж -50% -166.67% 75%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2020 2019
Общо активи 14 40% 10
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
3 50% 2
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
11 37.5% 8
Парични
средства
14 40% 10

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма АЙ ВИ 556 ЕООД с ЕИК/ПИК 205780346 е основана на 12 Август 2019 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Оборота на фирмата за 2020 година е в размер на 6 000 лв.

Хронология

12.08.2019
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

09.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма