КАРЛЕС ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205840754
Регистрация по ЗДДС
Да - BG205840754 от 26.08.2020 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
01.10.2019 08:44
Наименование
КАРЛЕС
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Карнобат (8400), ул.Атанас Манчев, 9
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид; продажба на стоки от собствено производство; търговско представителство и посредничество; комисионни, ... покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид; продажба на стоки от собствено производство; търговско представителство и посредничество; комисионни, спедиционни, превозни сделки в страната и чужбина; складови сделки; сделки с интелектуална собственост; хотелиерство и ресторантьорство; туроператорски сделки и туристическо агентиране; туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски услуги; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; лизинг, внос и износ на всякакъв вид стоки, продукти, хранителни и нехранителни стоки. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ЯНЧО ДИМИТРОВ ГЕОРГИЕВ (свързан с 4 фирми)
Собственост
Съдружник: ЯНЧО ДИМИТРОВ ГЕОРГИЕВ - 50,0% дял (51 €) (свързан с 4 фирми)
Съдружник: ПЛАМЕН КОСТАДИНОВ ЯНЕВ - 50,0% дял (51 €) (свързан с 3 фирми)
Капитал размер
102 € (102 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Общо активи 1
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
1
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма КАРЛЕС ООД с ЕИК/ПИК 205840754 е основана на 1 Октомври 2019 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. Карнобат, а началният внесен капитал е в размер на 102 евро.

Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 77 000 лв.

Хронология

01.10.2019
Регистрация на фирмата
Съдружник

26.08.2020
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG205840754 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

07.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 200 лв. в 102 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма