ЛЕРНЕР СЪРВИС ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205895551
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
12.11.2019 08:16
Наименование
ЛЕРНЕР СЪРВИС
Транслитерация
LERNER SURVIS
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Варна (9000), р-н Одесос, УЛ.ХРИСТО ПОПОВИЧ, 3, ет. 6, ап. 9
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
управление, поддържане и търговска експлоатация на платена зона за паркиране; наемане и отдаване под наем; вътрешно и външно търговска дейност; консултантска; експертна; финансова, счетоводна и од... управление, поддържане и търговска експлоатация на платена зона за паркиране; наемане и отдаване под наем; вътрешно и външно търговска дейност; консултантска; експертна; финансова, счетоводна и одиторска дейност; комисионна; спедиционна; складова и превозна дейност; търговско представителство и посредничество; строеж и ремонтна дейност на недвижими имоти с цел продажба; сделки с интелектуална собственост; оценка, покупка; туристическа, рекламна, информационна дейност; ресторантьорство, хотелиерство и дейности, обслужващи туристическата дейност, както и всяка друга стопанска дейност незабранена със закон. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ЛЕОНИД ЛЕРНЕР (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ЛЕОНИД ЛЕРНЕР (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ЛЕРНЕР СЪРВИС ЕООД на латиница "LERNER SURVIS" с ЕИК/ПИК 205895551 е основана на 12 Ноември 2019 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Варна, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Хронология

12.11.2019
Регистрация на фирмата
Транслитерация
LERNER SURVIS
Управител
Едноличен собственик на капитала

07.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма