МАЙКОМ АКАДЕМИЯ КЮ ЕС ЧИ ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205901431
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
15.11.2019 09:21
Наименование
МАЙКОМ АКАДЕМИЯ КЮ ЕС ЧИ
Транслитерация
MYCOM ACADEMY QSC
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1000), р-н Средец, Алабин, 34, бл. ., вх. ., ет. 1, ап. .
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Консултантска дейност, включваща правни, финансови и счетоводни услуги, техническо консултиране, разработване, въвеждане, прилагане, одитиране и контрол на системи за управление според м... Консултантска дейност, включваща правни, финансови и счетоводни услуги, техническо консултиране, разработване, въвеждане, прилагане, одитиране и контрол на системи за управление според международните стандарти, обучение на персонал, консултации по прилагане на Европейското законодателство, данъчни консултации, провеждане на семинари и специализирани фирмени обучения, финансов анализ, финансово моделиране, бизнес оценяване, финансово и инвестиционно консултиране и всяка друга дейност, която не е забранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Микела Фризони (Италия ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Съдружник: Микела Фризони (Италия ) - 34,0% дял (35 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: Фабио Лумини (Италия ) - 66,0% дял (67 €) (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
102 € (102 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма МАЙКОМ АКАДЕМИЯ КЮ ЕС ЧИ ООД на латиница "MYCOM ACADEMY QSC" с ЕИК/ПИК 205901431 е основана на 15 Ноември 2019 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 102 евро.

Хронология

15.11.2019
Регистрация на фирмата
Транслитерация
MYCOM ACADEMY QSC
Съдружник
Микеле Касети 100 лв - 50,00% дял
Фабио Лумини 100 лв - 50,00% дял

29.11.2019
Промяна Съдружник
Микеле Касети 100 лв - 50,00% дял
Фабио Лумини 100 лв - 50,00% дял
Микела Фризони 68 лв - 34,00% дял
Фабио Лумини 132 лв - 66,00% дял

06.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 200 лв. в 102 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма