Комакс Девелопмент ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205905515
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
19.11.2019 10:01
Наименование
Комакс Девелопмент
Транслитерация
COMAX Development Ltd
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Кричим (4220), ул. Търговска, 30
Има 19 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
търговско представителство и агентство на български и чуждестранни физически и юридически лица в страната и чужбина, рекламна и издателска дейност, посредническа, комисионна и консултантска дейн... търговско представителство и агентство на български и чуждестранни физически и юридически лица в страната и чужбина, рекламна и издателска дейност, посредническа, комисионна и консултантска дейност, маркетинг, вътрешно и външно търговска дейност - внос или износ на стоки, както и всяка друга дейност незабранена от закона прочети още скрии
Представляващи
Управител: Карина Касцюк (Беларус ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Карина Касцюк (Беларус ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Комакс Девелопмент ЕООД на латиница "COMAX Development Ltd" с ЕИК/ПИК 205905515 е основана на 19 Ноември 2019 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "ВИКИ СТАРС", но на 13 Април 2020 година то бива сменено на сегашното "Комакс Девелопмент". Седалището на компанията се намира в гр. Кричим, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

19.11.2019
Регистрация на фирмата
Транслитерация
VIKI STARS LTD
Едноличен собственик на капитала

09.03.2020
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. Кричим (4220), ул. Търговска, 30
БЪЛГАРИЯ, гр. Кричим (4220), ул. Търговска, 30
Промяна Едноличен собственик на капитала
Промяна предмет на дейност
производство и продажба на селскостопански продукти, обработка и култивиране на селскостопански земи, производство и продажба на посадъчен материал, продажба на стоки на едро и дребно, на хранителни, промишлени, селскостопански стоки, стоки за бита и други вещи, както и стоки от собствено производство; хотелиерски, туристически ресторантьорски, информационни, програмни, импресарски услуги, както и всякакъв вид други услуги, които не са забранени от закона; организиране на развлекателни и атракционни мероприятия; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имота с цел продажба; лицензионни, спедиционни, комисионни, консигнационни, складови и превозни сделки, търговско представителство и посредничество, както и всяка друга дейност, която не е забранена от закона
посредничество при външнотърговски сделки,  спедиционни, комисионни, консигнационни, складови и превозни сделки, търговско представителство и посредничество, внос и износ, както и всяка друга дейност, която не е забранена от закона.

02.04.2020
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG205905515 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

13.04.2020
Промяна наименование
Името се сменя от ВИКИ СТАРС на Комакс Девелопмент
Транслитерация
VIKI STARS LTD
COMAX Development Ltd
Промяна предмет на дейност
посредничество при външнотърговски сделки,  спедиционни, комисионни, консигнационни, складови и превозни сделки, търговско представителство и посредничество, внос и износ, както и всяка друга дейност, която не е забранена от закона.
търговско представителство и агентство на български и чуждестранни физически и юридически лица в страната и чужбина, рекламна и издателска дейност, посредническа, комисионна и консултантска дейност, маркетинг, вътрешно и външно търговска дейност - внос или износ на стоки, както и всяка друга дейност незабранена от закона

04.07.2023
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 100 ал. 1 от ЗДДС)

07.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма