ФЕЦ НОВЕЛ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205915510
Регистрация по ЗДДС
Да - BG205915510 от 11.12.2019 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
26.11.2019 11:02
Наименование
ФЕЦ НОВЕЛ
Транслитерация
FEC NOVEL
Оборот
9 000 лв. оборот за 2020 г.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Плевен (5800), ПОЛТАВА, 5, ап. ОФИС 3
Има 4 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Изграждане и управление на фотоволтаични електроцентрали. Изграждане и управление на енергийни обекти за производство на енергия от възобновяеми енергийни източници и алтернативни енергийни източн... Изграждане и управление на фотоволтаични електроцентрали. Изграждане и управление на енергийни обекти за производство на енергия от възобновяеми енергийни източници и алтернативни енергийни източници. Земеделска и горска дейност. Предоставяне на консултантски услуги; покупко-продажба на стоки, движими вещи и недвижими имоти; отдаване под наем на недвижими имоти и движими вещи; строителство; управление на сгради; разкриване на търговски обекти и складове; пазарни проучвания; маркетинг; рекламно-информационна, професионалнообразователна и научноизследователска дейност; международен и вътрешен туризъм; ресторантьорство, хотелиерство; разкриване на кафе-аперитив; складови сделки; търговско представителство и посредничество; информационно обслужване; транспортни и таксиметрови услуги след издаване на съответните разрешителни; спедиторска дейност; селскостопанска дейност; външнотърговска дейност /внос и износ/ във връзка с предмета на дейност на дружеството и всяка друга дейност незабранена от законите на Република България. Всяка дейност, за извършването на която се изисква лиценз или разрешение, ще се извършва след надлежното му получаване. прочети още скрии
Представляващи
Управител: СИМЕОН ГЕОРГИЕВ ПЕТРАНОВ (свързан с 8 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: СИМЕОН ГЕОРГИЕВ ПЕТРАНОВ (свързан с 8 фирми)
Капитал размер
255 € (255 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Приход 9
Счетоводна
печалба
-7
Оперативни
разходи
16
Разходи за
персонала
Нетен марж -77.78%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Общо активи 60 -23.08% 78
Дълготрайни
активи
59 11.32% 53
Материални
запаси
Общо
задължения
66 -15.38% 78
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо 10 0% 10
Собствен
капитал
-6
Парични
средства
1 -93.33% 15

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ФЕЦ НОВЕЛ ЕООД на латиница "FEC NOVEL" с ЕИК/ПИК 205915510 е основана на 26 Ноември 2019 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. Плевен, а началният внесен капитал е в размер на 255 евро.

Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 19 000 лв.

Хронология

26.11.2019
Регистрация на фирмата
Транслитерация
FEC NOVEL
Съдружник

11.12.2019
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG205915510 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

10.02.2023
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ООД на ЕООД
Едноличен собственик на капитала

09.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 500 лв. в 255 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма