ФАНИ и ДАНИ ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205926299
Регистрация по ЗДДС
Да - BG205926299 от 17.12.2019 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
04.12.2019 10:09
Наименование
ФАНИ и ДАНИ
Транслитерация
„FANI & DANI“ Ltd
Оборот
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Свиленград (6500), ПАРИЖКА КОМУНА, 7А
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Търговия с горива и петролни продукти, търговия със стоки на едро и на дребно, включително търговска дейност с разкриване и експлоатация на бензиностанции, покупка, строеж и обзавеждане на нед... Търговия с горива и петролни продукти, търговия със стоки на едро и на дребно, включително търговска дейност с разкриване и експлоатация на бензиностанции, покупка, строеж и обзавеждане на недвижими имоти с цел отдаване под наем или продажба, посреднически сделки с недвижими имоти, покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид; продажба на стоки от собствено производство; продажба на селско-стопански стоки; търговско представителство и посредничество, външнотърговска дейност, внос и износ, реекспорт, бартерни сделки; комисионни, спедиционни, превозни сделки, превоз на стоки и товари, пътнически сделки в страната и чужбина; международен транспорт; складови сделки, лицензионни сделки, сделки с интелектуална собственост; хотелиерски, туристически, ресторантьорски, програмни, информационни, импресарски дейности или услуги, както и всички дейности и услуги, които не са забранени със закон. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Даниела Димитрова Василева (свързан с 3 фирми)
Собственост
Съдружник: Даниела Димитрова Василева - 72,0% дял (920 €) (свързан с 3 фирми)
Съдружник: Фанка Димитрова Василева - 28,0% дял (358 €) (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
1 278 € (1 278 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ФАНИ и ДАНИ ООД на латиница "„FANI & DANI“ Ltd" с ЕИК/ПИК 205926299 е основана на 4 Декември 2019 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "ВЕСТИН-ДИМИТЪР ДИМИТРОВ", но на 27 Май 2024 година то бива сменено на сегашното "ФАНИ и ДАНИ". Седалището на компанията се намира в гр. Свиленград, а началният внесен капитал е в размер на 1 278 евро.

Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 8 000 лв.

Хронология

04.12.2019
Регистрация на фирмата
Транслитерация
"VESTIN-DIMITAR DIMITROV"LTD
Едноличен собственик на капитала

17.12.2019
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG205926299 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

08.10.2021
Промяна наименование
Името се сменя от ВЕСТИН-ДИМИТЪР ДИМИТРОВ на ФАНИ-ДАНИ-ВЕСТИН-ДИМИТЪР ДИМИТРОВ
Транслитерация
"VESTIN-DIMITAR DIMITROV"LTD
FANI-DANI-VESTIN-DIMITAR DIMITROV LTD

15.03.2024
Промяна наименование
Името се сменя от ФАНИ-ДАНИ-ВЕСТИН-ДИМИТЪР ДИМИТРОВ на Фани и Дани
Транслитерация
FANI-DANI-VESTIN-DIMITAR DIMITROV LTD
„Fani & Dani“ Ltd
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ЕООД на ООД
Заличаване Едноличен собственик на капитала
Съдружник

27.05.2024
Промяна наименование
Името се сменя от Фани и Дани на ФАНИ и ДАНИ
Транслитерация
„Fani & Dani“ Ltd
„FANI & DANI“ Ltd
Промяна Съдружник
Промяна предмет на дейност
Покупка, строеж и обзавеждане на недвижими имоти с цел отдаване под наем или продажба, посреднически сделки с недвижими имоти, покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид; продажба на стоки от собствено производство; продажба на селско-стопански стоки; търговско представителство и посредничество, външнотърговска дейност, внос и износ, реекспорт, бартерни сделки; комисионни, спедиционни, превозни сделки, превоз на стоки и товари, пътнически сделки в страната и чужбина; международен транспорт; складови сделки, лицензионни сделки, сделки с интелектуална собственост; хотелиерски, туристически, ресторантьорски, програмни, информационни, импресарски дейности или услуги, както и всички дейности и услуги, които не са забранени със закон.
Търговия с горива и петролни продукти, търговия със стоки на едро и на дребно, включително търговска дейност с разкриване и експлоатация на бензиностанции, покупка, строеж и обзавеждане на недвижими имоти с цел отдаване под наем или продажба, посреднически сделки с недвижими имоти, покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид; продажба на стоки от собствено производство; продажба на селско-стопански стоки; търговско представителство и посредничество, външнотърговска дейност, внос и износ, реекспорт, бартерни сделки; комисионни, спедиционни, превозни сделки, превоз на стоки и товари, пътнически сделки в страната и чужбина; международен транспорт; складови сделки, лицензионни сделки, сделки с интелектуална собственост; хотелиерски, туристически, ресторантьорски, програмни, информационни, импресарски дейности или услуги, както и всички дейности и услуги, които не са забранени със закон.

06.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 500 лв. в 1 278 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма