Полира ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205968362
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
13.01.2020 11:38
Наименование
Полира
Транслитерация
Polira
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Свищов (5250), ГЕН П. КИСЕЛОВ, 21
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
търговия на едро и дребно с промишлени стоки; производство на стоки и търговската им реализация; импорт, експорт и реекспорт; търговско представителство, посредничество и агентство; производство... търговия на едро и дребно с промишлени стоки; производство на стоки и търговската им реализация; импорт, експорт и реекспорт; търговско представителство, посредничество и агентство; производство на селскостопанска продукция и търговската й реализация; ресторантьорство, транспортна дейност и таксиметрови услуги, счетоводни услуги, консултантска дейност, рекламна дейност, всякакви други стопански ценности, незабранени със закон. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ГЕНОВЕВА ПЕТРОВА МАРИНОВА (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ГЕНОВЕВА ПЕТРОВА МАРИНОВА (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Полира ЕООД на латиница "Polira" с ЕИК/ПИК 205968362 е основана на 13 Януари 2020 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Свищов, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

13.01.2020
Регистрация на фирмата
Транслитерация
Polira
Едноличен собственик на капитала

21.02.2020
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG205968362 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

16.02.2022
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 100 ал. 1 от ЗДДС)

09.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма