Л и Г Вендинг ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205980674
Регистрация по ЗДДС
Да - BG205980674 от 04.02.2020 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
20.01.2020 16:40
Наименование
Л и Г Вендинг
Оборот
3 000 лв. оборот за 2020 г.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Хасково (6300), ул. "Македония", 100, ет. 3, ап. 3
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Франчайз, онлайн търговия; Покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид в страната и чужбина; разносна търговия; продажба на стоки от собствено произ... Франчайз, онлайн търговия; Покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид в страната и чужбина; разносна търговия; продажба на стоки от собствено производство; производство и продажба на всички видове стоки от шивашката промишленост; производство и търговия на хляб, тестени и сладкарски изделия; производство, изкупуване, преработка и пласмент на селскостопанска продукция от всякакъв произход; авторемонтни дейности и услуги; търговско представителство и посредничество; комисионни, спедиционни и превозни сделки, складови, лицензионни и лизингови сделки и сделки с интелектуална собственост; туристически услуги, турагентска и туроператорска дейност в страната и чужбина; хотелиерски услуги /извън случаите на чл.2, т.3 от Търговския закон/; рекламни, информационни, програмни, импресарски, издателски, печатарски услуги /под формата на предприятие/; таксиметрова дейност; производство, монтаж, демонтаж на алуминиева, ПВЦ, дървена и друга дограма, вътрешен и външен дизайн; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; проектиране и строителство на жилищни и промишлени сгради и съоръжения, пътища, хидростроителство, дейности по реставрация; откриване и експлоатация на магазини, ресторанти, барове, кафе-аперитиви; търговия с петролни продукти /след надлежно разрешение/; вътрешен и международен транспорт /след надлежно разрешение/, превоз на хора и товари; козметични и фризьорски услуги; външнотърговски сделки, изразяващи се в импорт, експорт, реекспорт и бартерни сделки разрешени от закона; куриерски услуги в страната и извън нея; маркетингова дейност както и всяка друга дейност незабранена от законодателството. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ЛЮБОМИР ЖЕЛЯЗКОВ АТАНАСОВ (свързан с 2 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ЛЮБОМИР ЖЕЛЯЗКОВ АТАНАСОВ (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
3 067 € (3 067 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2020
Приход 3
Счетоводна
печалба
-1
Оперативни
разходи
3
Разходи за
персонала
Нетен марж -33.33%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2020
Общо активи 5
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
5
Парични
средства
5

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Л и Г Вендинг ЕООД с ЕИК/ПИК 205980674 е основана на 20 Януари 2020 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Хасково, а началният внесен капитал е в размер на 3 067 евро.

Оборота на фирмата за 2020 година е в размер на 3 000 лв.

Хронология

20.01.2020
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

04.02.2020
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG205980674 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

06.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 6 000 лв. в 3 067 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма