АБГ Трейдинг 2021 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205999692
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
30.01.2020 13:36
Наименование
АБГ Трейдинг 2021
Транслитерация
ABG TRADING 2021
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1220), р-н Надежда, жк. Лев Толстой, бл. 22, вх. Б, ет. 1, ап. 14
Има 31 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Код на икономическа дейност
47.71 - Търговия на дребно с облекло
Предмет на дейност
Покупко-продажба на стоки и услуги едро и дребно на дрехи, аксесоари, обувки, текстилни изделия и други чрез франчайз, посредническа и дистрибуционна дейност, внос и износ, отдаване под ... Покупко-продажба на стоки и услуги едро и дребно на дрехи, аксесоари, обувки, текстилни изделия и други чрез франчайз, посредническа и дистрибуционна дейност, внос и износ, отдаване под наем и управление на недвижими имоти; покупка и обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; търговско представителство, посредничество и агенство, консултантски услуги, реклама, лизингова, складова, спедиционна дейност, хотелиерство, ресторантьорство, както и осъществяването на всяка друга дейност в Република България и чужбина, не забранена от българското законодателство, при съобразяване и спазване на всякакви лицензионни разрешителни, или други изисквания. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Андон Божидаров Гаврилов (свързан с 67 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Андон Божидаров Гаврилов (свързан с 67 фирми)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма АБГ Трейдинг 2021 ЕООД на латиница "ABG TRADING 2021" с ЕИК/ПИК 205999692 е основана на 30 Януари 2020 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "МАРИЯ ДЖИ", но на 9 Февруари 2021 година то бива сменено на сегашното "АБГ Трейдинг 2021". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Хронология

30.01.2020
Регистрация на фирмата
Транслитерация
MАRIYА DJI Ltd
Едноличен собственик на капитала

01.02.2021
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. Пазарджик (4400), ул. Райко Алексиев, 9, ет. 1, ап. 17
БЪЛГАРИЯ, гр. Пазарджик (4400), ул. Константин Величков 97

09.02.2021
Промяна наименование
Името се сменя от МАРИЯ ДЖИ на АБГ Трейдинг 2021
Транслитерация
MАRIYА DJI Ltd
ABG TRADING 2021
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. Пазарджик (4400), ул. Константин Величков 97
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1220), р-н Надежда, жк. Лев Толстой, бл. 22, вх. Б, ет. 1, ап. 14
Промяна Едноличен собственик на капитала

08.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма