Фирма ВСМ АУТО КОНСТРУКТ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД с ЕИК/ПИК 206010035 е основана на 6 Февруари 2020 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "УЕ ЕСТЕТИКА ИМПЕКС", но на 22 Юли 2020 година то бива сменено на сегашното "ВСМ АУТО КОНСТРУКТ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ". Седалището на компанията се намира в гр. Русе, а началният внесен капитал е в размер на 3 евро.
06.02.2020
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала
30.06.2020
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG206010035 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор
22.07.2020
Промяна наименование
Името се сменя от УЕ ЕСТЕТИКА ИМПЕКС на ВСМ АУТО КОНСТРУКТ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. Русе (7002), ул. Стефан Караджа, 10, ет. партер, ап. офис 4
БЪЛГАРИЯ, гр. Русе (7002), ул. Стефан Караджа, 10, ет. партер, офис 4
Промяна Едноличен собственик на капитала
Промяна предмет на дейност
Покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален или преработен вид, извършване на външнотърговска дейност, търговия на едро и на дребно, дистрибуция на стоки, търговско посредничество и представителство, посреднически услуги в областта на транспорта, както и всяка друга търговска дейност, която не е забранена от закон, а когато има регистрационен или разрешителен режим - след извършването на регистрацията, съответно - след получаване на съответното разрешение или лиценз.
Покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален или преработен вид, извършване на външнотърговска дейност, търговия на едро и на дребно, дистрибуция на стоки, търговско посредничество и представителство, консултантски услуги в областта на строителството, отдаване под наем на машини и оборудване за строителството, търговия с автомобили, както и всяка друга търговска дейност, която не е забранена от закон, а когато има регистрационен или разрешителен режим - след извършването на регистрацията, съответно - след получаване на съответното разрешение или лиценз.
24.06.2021
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 100 ал. 1 от ЗДДС)
08.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 6 лв. в 3 €