БГ ПРО КОНСУЛТ 2020 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206018459
Регистрация по ЗДДС
Да - BG206018459 от 20.02.2020 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
12.02.2020 15:55
Наименование
БГ ПРО КОНСУЛТ 2020
Оборот
153 000 лв. оборот за 2020 г.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1172), р-н Изгрев, жк. Дианабад, бл. 66, вх. -, ет. 6, ап. 87
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
посредничество, представителство и търговия с недвижими имоти; управление на недвижими имоти; консултантки услуги в сферата на проектирането и строителството, маркетинг и реклама, покупка на сто... посредничество, представителство и търговия с недвижими имоти; управление на недвижими имоти; консултантки услуги в сферата на проектирането и строителството, маркетинг и реклама, покупка на стопански или други стоки или вещи с цел продажба в първоначален, преработен и обработен вид на територията на страната и в чужбина както и всяка друга дейност, която не е забранена със закон, като в случай, че за осъществяването на съответния вид дейност се изисква получаването на лиценз/разрешение, същата ще се извършва след издаването му от компетентния за това орган; прочети още скрии
Представляващи
Управител: ИВА ВАСИЛЕВА МИЛОВА (свързан с 3 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Анна Василева Цисла (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Приход 153
Счетоводна
печалба
150
Оперативни
разходи
3
Разходи за
персонала
3
Нетен марж 98.04%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Общо активи 83
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
24
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
59
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма БГ ПРО КОНСУЛТ 2020 ЕООД с ЕИК/ПИК 206018459 е основана на 12 Февруари 2020 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 221 000 лв.

Хронология

12.02.2020
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

20.02.2020
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG206018459 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

25.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

13.05.2026
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1303), р-н Възраждане, бул. Александър Стамболийски, 100, ет. 2, офис 4
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1172), р-н Изгрев, жк. Дианабад, бл. 66, вх. -, ет. 6, ап. 87
Промяна Едноличен собственик на капитала
Промяна предмет на дейност
консултантски услуги, посредничество и агентство на местни и чуждестранни физически и юридически лица, проектиране, маркетинг и реклама, покупка на стопански или други стоки или вещи с цел продажба в първоначален, преработен и обработен вид на територията на страната и в чужбина, както и всяка друга дейност, която не е забранена със закон, като в случай, че за осъществяването на съответния вид дейност се изисква получаването на лиценз/разрешение, същата ще се извършва след издаването му от компетентния за това орган.
посредничество, представителство и търговия с недвижими имоти; управление на недвижими имоти; консултантки услуги в сферата на проектирането и строителството, маркетинг и реклама, покупка на стопански или други стоки или вещи с цел продажба в първоначален, преработен и обработен вид на територията на страната и в чужбина както и всяка друга дейност, която не е забранена със закон, като в случай, че за осъществяването на съответния вид дейност се изисква получаването на лиценз/разрешение, същата ще се извършва след издаването му от компетентния за това орган;

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма