Дейософт ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206051847
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
10.03.2020 14:47
Наименование
Дейософт
Транслитерация
Deyosoft Ltd.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1330), р-н Красна поляна, жк. Красна поляна втора част, Атанас Кирчев, бл. 19, ет. 5, ап. 15
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Създаване, продажба и отдаване под наем на софтуерни и хардуерни продукти; Консултантски и образователни услуги, свързани с използването на софтуерни и хардуерни продукти, както и консултантски ... Създаване, продажба и отдаване под наем на софтуерни и хардуерни продукти; Консултантски и образователни услуги, свързани с използването на софтуерни и хардуерни продукти, както и консултантски и образователни услуги от друг характер; Извършване на архитектурни услуги и консултации, инженерни услуги и консултации, строителни услуги и консултации, услуги свързани с вътрешен и външен дизайн и оформление, ландшафтно оформление, архитектурно, инженерно и строително заснемане и проектиране; Продажба и отдаване под наем на движимо и недвижимо имущество; всички други търговски дейности, незабранени от закона прочети още скрии
Представляващи
Управител: Деян Петров Йосифов (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Деян Петров Йосифов (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Дейософт ЕООД на латиница "Deyosoft Ltd." с ЕИК/ПИК 206051847 е основана на 10 Март 2020 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Хронология

10.03.2020
Регистрация на фирмата
Транслитерация
Deyosoft Ltd.
Едноличен собственик на капитала

07.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма