ЕКСТРИ БИЛД ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206051998
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
10.03.2020 15:14
Наименование
ЕКСТРИ БИЛД
Транслитерация
„Exstry Build” Ltd
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Варна (9000), р-н Одесос, жк. ., Бачо Киро, 1, ет. 8, офис 8-3
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален, обработен или преработен вид в страната и чужбина; търговско представителство и посредничество; консултантски услуги; покупка, строеж, ... покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален, обработен или преработен вид в страната и чужбина; търговско представителство и посредничество; консултантски услуги; покупка, строеж, ремонт и обзавеждане на недвижими имоти, и други конструкции с цел продажба; проектиране, строителен и инвеститорски контрол; транспортни услуги с лични и наети транспортни средства и всякакъв вид строителна механизация в страната и чужбина; покупка на активи с цел отдаване под наем. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Николинка Димитрова Громова (свързан с 3 фирми)
Собственост
Съдружник: Николинка Димитрова Громова - 50,0% дял (128 €) (свързан с 3 фирми)
Съдружник: Димитър Станиславов Громов - 50,0% дял (128 €) (свързан с 6 фирми)
Капитал размер
255 € (255 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ЕКСТРИ БИЛД ООД на латиница "„Exstry Build” Ltd" с ЕИК/ПИК 206051998 е основана на 10 Март 2020 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. Варна, а началният внесен капитал е в размер на 255 евро.

Хронология

10.03.2020
Регистрация на фирмата
Транслитерация
„Exstry Build” Ltd
Съдружник

07.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 500 лв. в 255 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма