Александър70 - Александър Русков” ЕТ

ЗАЛИЧЕН ТЪРГОВЕЦ
Статус
Заличен на 06.01.2021 12:06
ЕИК/ПИК
206056844
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
12.03.2020 16:33
Наименование
Александър70 - Александър Русков”
Транслитерация
ST Aleksandar70 – Aleksandar Ruskov
Правна форма
Едноличен търговец (ЕТ)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Стара Загора (6008), жк. кв. Васил Левски, бул. Хан Аспарух, 27, вх. Б, ет. 3, ап. 7
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Разработване и реализиране на инвестиционни проекти; бизнес консултации; посредничество; комисионни сделки; рекламни и информационни услуги; изработване и поддържане на софтуер; cдeлки c интелектуална... Разработване и реализиране на инвестиционни проекти; бизнес консултации; посредничество; комисионни сделки; рекламни и информационни услуги; изработване и поддържане на софтуер; cдeлки c интелектуална собственост и други сделки и дейности - незабранени със закон. прочети още скрии
Собственост
Физическо лице търговец: Александър Хубенов Русков (свързан с 1 фирма)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Александър70 - Александър Русков” ЕТ на латиница "ST Aleksandar70 – Aleksandar Ruskov" с ЕИК/ПИК 206056844 е основана на 12 Март 2020 година с правна форма "Едноличен търговец" или на кратко "ЕТ". Седалището на компанията се намира в гр. Стара Загора.

Хронология

12.03.2020
Регистрация на фирмата
Транслитерация
ST Aleksandar70 – Aleksandar Ruskov
Физическо лице търговец

06.01.2021
Заличен търговец
Промяна Физическо лице търговец

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма