ЛА ПРИМААС ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206104029
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
26.05.2020 11:31
Наименование
ЛА ПРИМААС
Транслитерация
LA PRIMAAS SRL
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1870), р-н Кремиковци, жк. Ботунец, бл. 21, вх. А, ет. 3, ап. 8
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Търговия с месо и месни продукти. Производство и обработка на месо и месни. Търговия с хранителни продукти. Покупко-продажба, производство и търговия на стоки, суровини, внос и износ, транспор... Търговия с месо и месни продукти. Производство и обработка на месо и месни. Търговия с хранителни продукти. Покупко-продажба, производство и търговия на стоки, суровини, внос и износ, транспорт и логистика, закупуване на стоки и суровини с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид, разработване на заведения, извършване на ресторантска дейност, такава по управление на обекти от типа фаст-фуд, барове и други заведения, внос и износ и производство на хранителни стоки и напитки, организиране на кетърингови услуги, доставки на храни, напитки до адрес. Международен и вътрешен транспорт, товарна и транспортна дейност в страната и чужбина, с наети и собствени транспортни средства, дистрибуторска и комисионна дейност; търговско представителство, посредничество и агентство на местни и чуждестранни лица в страната и в чужбина, агентска дейност, както и всякаква друга дейност, незабранена от закона, при спазване на съответните лицензионни и разрешителни режими. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Клаудио Бартолучи (Италия ) (свързан с 2 фирми)
Управител: Мая Добрева Бартолуччи (свързан с 3 фирми)
Собственост
Съдружник: Клаудио Бартолучи (Италия ) - 50,0% дял (26 €) (свързан с 2 фирми)
Съдружник: Мая Добрева Бартолуччи - 50,0% дял (26 €) (свързан с 3 фирми)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ЛА ПРИМААС ООД на латиница "LA PRIMAAS SRL" с ЕИК/ПИК 206104029 е основана на 26 Май 2020 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

26.05.2020
Регистрация на фирмата
Транслитерация
LA PRIMAAS SRL
Съдружник
Мая Добрева Бартолуччи 50 лв - 50,00% дял
Клаудио Бартолучи 50 лв - 50,00% дял

10.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма