ЛА БЕЛА ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206181303
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
31.07.2020 14:11
Наименование
ЛА БЕЛА
Транслитерация
LA BELA LTD
Оборот
14 000 лв. оборот за 2020 г.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1618), р-н Овча купел, УЛ.ДРАГОМАН, 53, ет. 4, ап. 18
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Код на икономическа дейност
47.91 - Търговия на дребно чрез поръчки по пощата, телефона или Интернет
Предмет на дейност
ПОКУПКА НА СТОКИ И/ИЛИ ДРУГИ ВЕЩИ С ЦЕЛ ПРЕПРОДАЖБА; ПРОДАЖБА НА СТОКИ СОБСТВЕНО ПРОИЗВОДСТВО; ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСРЕДНИЧЕСТВО; КОМИСИОННИ, СПЕДИЦИОННИ, ПРЕВОЗНИ СДЕЛКИ В СТРАН... ПОКУПКА НА СТОКИ И/ИЛИ ДРУГИ ВЕЩИ С ЦЕЛ ПРЕПРОДАЖБА; ПРОДАЖБА НА СТОКИ СОБСТВЕНО ПРОИЗВОДСТВО; ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСРЕДНИЧЕСТВО; КОМИСИОННИ, СПЕДИЦИОННИ, ПРЕВОЗНИ СДЕЛКИ В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА, СКЛАДОВИ СДЕЛКИ; СДЕЛКИ С ИНТЕЛЕКТУАЛНА СОБСТВЕНОСТ; ХОТЕЛИЕРСКИ, РЕСТОРАНТЬОРСКИ, ТУРИСТИЧЕСКИ, ИНФОРМАЦИОННИ И ИМПРЕСАРСКИ, КОНСУЛТАНТСКИ, СОФТУЕРНИ УСЛУГИ, МАРКЕТИНГ; ВНОС И ИЗНОС; ПОКУПКА И/ИЛИ СТРОЕЖ НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ С ЦЕЛ ПРЕПРОДАЖБА; ВСЯКА ДРУГА ДЕЙНОСТ, КОЯТО НЕ Е ЗАБРАНЕНА ОТ ЗАКОНА. прочети още скрии
Представляващи
Управител: НИКОЛАЙ ИВАНОВ БЛАГОЕВ (свързан с 5 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: СТЕЛА КОСТАДИНОВА БЛАГОЕВА (свързан с 3 фирми)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2021 2020
Приход 14
Счетоводна
печалба
4
Оперативни
разходи
10
Разходи за
персонала
4
Нетен марж 28.57%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2021 2020
Общо активи 15
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
9
Общо
задължения
11
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
4
Парични
средства
6

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ЛА БЕЛА ЕООД на латиница "LA BELA LTD" с ЕИК/ПИК 206181303 е основана на 31 Юли 2020 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 38 000 лв.

Хронология

31.07.2020
Регистрация на фирмата
Транслитерация
LA BELA LTD
Едноличен собственик на капитала

09.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма