ЛИМЕК - 2020 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206209119
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
28.08.2020 10:00
Наименование
ЛИМЕК - 2020
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Добрич (9300), жк. ДОБРОТИЦА, бл. 39, вх. А, ет. 3, ап. 9
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Ремонтни, автотенекиджийски и бояджийски услуги на автомобили и други превозни средства; покупко-продажба на автомобили и други превозни средства и части за тях; транспортни услуги в страната и чужб... Ремонтни, автотенекиджийски и бояджийски услуги на автомобили и други превозни средства; покупко-продажба на автомобили и други превозни средства и части за тях; транспортни услуги в страната и чужбина; спедиторска и таксиметрова дейност в страната и чужбина; строителство; строително-ремонтна дейност; строително-монтажна дейност; независим строителен контрол, проектиране и монтаж на машини и съоръжения, инженеринг, покупко-продажба на недвижими имоти; продажба на недвижими имоти; информационни технологии и мрежи, софтуер и превод; производство, изкупуване, преработка и продажба на селскостопанска продукция в страната и чужбина; консултантски услуги; търговия на дребно и едро; разкриване на фирмени магазини в страната и чужбина; архитектура; вътрешна и външна търговия на едро и дребно, с хранителни и промишлени стоки; международен и вътрешен туризъм; разкриване на представителства /клонове/ в страната и чужбина; покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален, обработен или преработен вид в страната и чужбина, производство и реализация на селскостопанска продукция от растителен и животински произход; извършване на селскостопански услуги; обработване на земеделски земи; търговия с алкохолни напитки; а също и всякакви други дейности незабранени от закона, вкл. такива с разрешителен и лицензионен режим /след получаване на съответния документ/. прочети още скрии
Представляващи
Управител: АЛЕКСИ ИВАНОВ СТОЯНОВ (свързан с 2 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: АЛЕКСИ ИВАНОВ СТОЯНОВ (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
10 € (10 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ЛИМЕК - 2020 ЕООД с ЕИК/ПИК 206209119 е основана на 28 Август 2020 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Добрич, а началният внесен капитал е в размер на 10 евро.

Хронология

28.08.2020
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

07.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 20 лв. в 10 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма