ДЕЙЗИ-ЕЛЕКТРА ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206244807
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
01.10.2020 08:41
Наименование
ДЕЙЗИ-ЕЛЕКТРА
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Велико Търново (5000), Велики Преслав, 6, вх. А
Има 4 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
шивашки услуги; вътрешна и външна търговия, внос, износ и реекспорт; складова дейност; вътрешен и международен туризъм; организиране на събития, ресторантьорство и кетъринг; хотелиерство; реклам... шивашки услуги; вътрешна и външна търговия, внос, износ и реекспорт; складова дейност; вътрешен и международен туризъм; организиране на събития, ресторантьорство и кетъринг; хотелиерство; рекламни, информационни и програмни; он-лайн търговия; консултантски и услуги; услуги, свързани с рекламиране и промотиране на стоки и услуги; дейност в сферата на производството и търговията със стоки, в съответствие с действащото законодателство в страната и чужбина; търговия с почистващи и дезинфекциращи продукти; комисионни сделки; търговско представителство и посредничество; преводачески услуги; международен и вътрешен транспорт, товарна и спедиторска дейност, логистика; таксиметрови услуги; превозни и спедиционни сделки; строителна дейност; проектантски услуги и инвеститорска и предприемаческа дейност; сделки с недвижими имоти, и други дейности и услуги, незабранени от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ДЕСИСЛАВА ПЕТРОВА ПЕНЧЕВА (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ДЕСИСЛАВА ПЕТРОВА ПЕНЧЕВА (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
255 € (255 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДЕЙЗИ-ЕЛЕКТРА ЕООД с ЕИК/ПИК 206244807 е основана на 1 Октомври 2020 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Велико Търново, а началният внесен капитал е в размер на 255 евро.

Хронология

01.10.2020
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

08.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 500 лв. в 255 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма