ШОКО ЛЕЙДИ ДИ ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206306012
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
23.11.2020 09:59
Наименование
ШОКО ЛЕЙДИ ДИ
Транслитерация
“SHOKO LADY D” LTD.
Служители
1 служител към 2021 г.
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1421), р-н Лозенец, жк. ., ул. Акация, 17, бл. ., вх. ., ет. ., ап. .
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Производство и търговия на шоколадови изделия; дейности в областта на консултански услуги; дейност на търговско представителство и посредничество; хотелиерска, ресторантьорска, туристическа, рек... Производство и търговия на шоколадови изделия; дейности в областта на консултански услуги; дейност на търговско представителство и посредничество; хотелиерска, ресторантьорска, туристическа, рекламна, информационна, програмна и импресарска дейност; комисионна, спедиционна, превозна и складова дейност; лизингова дейност; покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид; покупка, строеж и обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; предоставяне на всякакъв вид услуги, както и всяка друга дейност, която не е забранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ПЕТЯ ПЕТКОВА БОРИСОВА (свързан с 1 фирма)
Собственост
Съдружник: ПЕТЯ ПЕТКОВА БОРИСОВА - 50,0% дял (128 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: ПЕТКО ДИМИТРОВ МАРИНОВ - 50,0% дял (128 €) (свързан с 4 фирми)
Капитал размер
255 € (255 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Приход 1
Счетоводна
печалба
-1
Оперативни
разходи
1
Разходи за
персонала
Нетен марж -100%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Общо активи 1
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
1
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Година
Служители
2021 1

Резюме

Фирма ШОКО ЛЕЙДИ ДИ ООД на латиница "“SHOKO LADY D” LTD." с ЕИК/ПИК 206306012 е основана на 23 Ноември 2020 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 255 евро.

Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 10 000 лв.

Хронология

23.11.2020
Регистрация на фирмата
Транслитерация
“SHOKO LADY D” LTD.
Едноличен собственик на капитала

02.04.2024
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ЕООД на ООД
Заличаване Едноличен собственик на капитала
Съдружник

10.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 500 лв. в 255 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма