ИВОН 57 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206316676
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
02.12.2020 15:31
Наименование
ИВОН 57
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Белово (4470), СТОЯН ГОВЕДАРОВ, 8
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на всякакви видове стоки с цел продажба в първоначален или обработен вид. Търговия с хранителни стоки и тютюневи изделия, след разрешение по ЗАДС. Строителство, ремонти и обзавеждане на не... Покупка на всякакви видове стоки с цел продажба в първоначален или обработен вид. Търговия с хранителни стоки и тютюневи изделия, след разрешение по ЗАДС. Строителство, ремонти и обзавеждане на недвижими имоти. Внос-износ. Хотелиерство и ресторантьорство, туристически услуги. Преработка, съхранение и търговия със селскостопанска продукция. Консултантски и посреднически услуги, маркетинг. Комисионни, спедиционни, превозни и складови сделки. Търговско представителство и посредничество. Рекламни, информационни и транспортни услуги. Лизинг, както и всички други търговски дейности, незабранени от закона в страната и чужбина. прочети още скрии
Представляващи
Управител: БЛАГОВЕСТКА БЛАГОЕВА ГЕНОВА (свързан с 2 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: БЛАГОВЕСТКА БЛАГОЕВА ГЕНОВА (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
10 € (10 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ИВОН 57 ЕООД с ЕИК/ПИК 206316676 е основана на 2 Декември 2020 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Белово, а началният внесен капитал е в размер на 10 евро.

Хронология

02.12.2020
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

08.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 20 лв. в 10 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма