ФПС ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206512066
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
17.05.2021 14:16
Наименование
ФПС
Транслитерация
FPS LTD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1000), р-н Възраждане, жк. ЗОНА Б5-3, бл. 27, вх. В, ет. 4, ап. 28
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Ремонт и продажба на автомобили, внос и износ на автомобили, извършване на електронна търговия, пренос на товари и стоки, посредничество и комисионна дейност, незабранени от закона, която ... Ремонт и продажба на автомобили, внос и износ на автомобили, извършване на електронна търговия, пренос на товари и стоки, посредничество и комисионна дейност, незабранени от закона, която по предмет и обем изисква да се води по търговски начин /дейностите подлежащи на лицензиране или на разрешителен режим ще бъдат извършвани след снабдяване със съответния лиценз или разрешение/. прочети още скрии
Представляващи
Управител: СТЕФАН АТАНАСОВ КУРТЕВ (свързан с 2 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: СТЕФАН АТАНАСОВ КУРТЕВ (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
511 € (511 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ФПС ЕООД на латиница "FPS LTD" с ЕИК/ПИК 206512066 е основана на 17 Май 2021 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "СТАР ШИША", но на 18 Февруари 2025 година то бива сменено на сегашното "ФПС". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 511 евро.

Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 4 000 лв.

Хронология

17.05.2021
Регистрация на фирмата
Транслитерация
STAR SHISHA
Едноличен собственик на капитала

18.02.2025
Промяна наименование
Името се сменя от СТАР ШИША на ФПС
Транслитерация
STAR SHISHA
FPS LTD
Промяна предмет на дейност
извършване на електронна търговия; пренос на товари и стоки; посредничество и комисионна дейност; извършване на всякакъв друг вид стопанска дейност, незабранени от закона, която по предмет и обем изисква да се води по търговски начин /дейностите подлежащи на лицензиране или на разрешителен режим ще бъдат извършвани след снабдяване със съответен лиценз или разрешение/
Ремонт и продажба на автомобили, внос и износ на автомобили, извършване на електронна търговия, пренос на товари и стоки, посредничество и комисионна дейност, незабранени от закона, която по предмет и обем изисква да се води по търговски начин /дейностите подлежащи на лицензиране или на разрешителен режим ще бъдат извършвани след снабдяване със съответния лиценз или разрешение/.

12.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 1 000 лв. в 511 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма