ДСЕЛ 2021 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206534664
Регистрация по ЗДДС
Да - BG206534664 от 20.08.2021 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
03.06.2021 09:13
Наименование
ДСЕЛ 2021
Транслитерация
DSALE 2021 LTD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1421), р-н Лозенец, жк. Лозенец, ул. "Свети Наум", 10, бл. ., вх. А, ет. 4, ап. 1
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
електронна търговия с винтидж предмети, продажба на стоки от собствено производство, покупка на стоки и други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид, външнотърговс... електронна търговия с винтидж предмети, продажба на стоки от собствено производство, покупка на стоки и други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид, външнотърговски и вътрешнотърговски сделки, сделки на търговско представителство и посредничество на местни и чужди лица и дружества, комисионни, спедиционни и превозни сделки, валутни сделки, складови сделки, лицензионни сделки, стоков контрол, рекламни, информационни, програмни и други услуги, покупка, строеж, обзавеждане, отдаване под наем или продажба на недвижими имоти, туристически услуги, ресторантьорство, хотелиерство, както и всякаква друга дейност незабранена от закона прочети още скрии
Представляващи
Управител: Диляна Михайлова Чохаджиева (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Диляна Михайлова Чохаджиева (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДСЕЛ 2021 ЕООД на латиница "DSALE 2021 LTD" с ЕИК/ПИК 206534664 е основана на 3 Юни 2021 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 3 000 лв.

Хронология

03.06.2021
Регистрация на фирмата
Транслитерация
DSALE 2021 LTD
Едноличен собственик на капитала

20.08.2021
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG206534664 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

13.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма