ПИЯНОТО ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206545792
Регистрация по ЗДДС
Да - BG206545792 от 29.06.2021 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
11.06.2021 08:24
Наименование
ПИЯНОТО
Транслитерация
„PIYANOTO“Ltd.
Оборот
Служители
5 служители към 2021 г.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Благоевград (2700), ул. ПОКРОВНИШКО ШОСЕ, 15
Има 5 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид; внос и износ на хранителни и нехранителни стоки; търговско представителство и посредничество; комисионни,... Покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид; внос и износ на хранителни и нехранителни стоки; търговско представителство и посредничество; комисионни, спедиционни и превозни сделки; превоз на пътници и товар в страната и чужбина, складови сделки; лицензионни сделки; стоков контрол; сделки с интелектуална собственост; външнотърговски сделки; ресторантьорство и откриване на заведения за обществено хранене, хотелиерски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски, компютърни и копирни услуги; битови услуги; маркетинг и проучвания, научноизследователска и развойна дейност, интернет реклама, транспортна дейност, мобилни услуги и комуникации, търговия с цигари, тютюневи изделия и акцизни стоки, както и всяка друга дейност, незабранена от закона, като когато действащото законодателство поставя под лицензионен или регистрационен режим осъществяването на определена дейност дружеството ще осъществява тази дейност след получаването на лицензия съответно разрешение за осъществяването й. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Мариела Стоилова Филадова (свързан с 3 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Мариела Стоилова Филадова (свързан с 3 фирми)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2023 2022 2021
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2023 2022 2021
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Година
Служители
2021 5

Резюме

Фирма ПИЯНОТО ЕООД на латиница "„PIYANOTO“Ltd." с ЕИК/ПИК 206545792 е основана на 11 Юни 2021 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. Благоевград, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 3 000 лв.

Хронология

11.06.2021
Регистрация на фирмата
Транслитерация
„PIYANOTO“Ltd.
Съдружник

29.06.2021
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG206545792 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

06.07.2021
Промяна Управител
Промяна Съдружник

01.06.2022
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ООД на ЕООД
Едноличен собственик на капитала

17.08.2022
Промяна Едноличен собственик на капитала

11.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма