Екс Арт Файв ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206714769
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
08.11.2021 13:53
Наименование
Екс Арт Файв
Транслитерация
„X Art Five” Ltd
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1373), р-н Красна поляна, жк. Западен парк, бл. 138, вх. Б, ет. 2, ап. 22
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки с цел продажбата им в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки собствено производство, търговско представителство и посредничество, търговия на дребно чре... Покупка на стоки с цел продажбата им в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки собствено производство, търговско представителство и посредничество, търговия на дребно чрез поръчки по пощата, телефона и интернет; извършването на всякакъв вид търговски сделки с местни и чуждестранни лица на територията на страната и чужбина; Посредничество и представителство, рекламна дейност, издателска дейност, печатна и предпечатна дейност; както и всякаква друга търговска дейност, незабранена от действащото българско законодателство прочети още скрии
Представляващи
Управител: Иван Кирилов Ангелов (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Иван Кирилов Ангелов (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
255 € (255 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Екс Арт Файв ЕООД на латиница "„X Art Five” Ltd" с ЕИК/ПИК 206714769 е основана на 8 Ноември 2021 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 255 евро.

Хронология

08.11.2021
Регистрация на фирмата
Транслитерация
„X Art Five” Ltd
Едноличен собственик на капитала

31.01.2022
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG206714769 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

04.07.2024
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 100 ал. 1 от ЗДДС)

10.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 500 лв. в 255 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма