ЕКТИ СЕРТ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206719563
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
11.11.2021 13:28
Наименование
ЕКТИ СЕРТ
Транслитерация
“ECTI CERT” Ltd.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1784), р-н Младост, бул. „Цариградско шосе“, 133, офис 729
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Одитиране, оценяване и сертифициране на системи за управление, процеси, продукти и персонал, в съответствие с национални и международни стандарти и нормативни изисквания. Сертификация на систе... Одитиране, оценяване и сертифициране на системи за управление, процеси, продукти и персонал, в съответствие с национални и международни стандарти и нормативни изисквания. Сертификация на системи за управление по международни стандарти. Сертификационни услуги. Услуги по разработване на международни проекти. Покупка на стоки или други вещи с цел да ги продаде в първоначален, преработен или обработен вид в страната и чужбина; продажба на стоки собствено производство, производство; рекламни, информационни, програмни и др. услуги, търговско посредничество и представителство; Представителство, посредничество и агентство на местни и чужди физически и юридически лица, както и всякаква друга дейност, незабранена от действащото законодателство. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Бен Ху (Китай ) (свързан с 3 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Бен Ху (Китай ) (свързан с 3 фирми)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ЕКТИ СЕРТ ЕООД на латиница "“ECTI CERT” Ltd." с ЕИК/ПИК 206719563 е основана на 11 Ноември 2021 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Хронология

11.11.2021
Регистрация на фирмата
Транслитерация
“ECTI CERT” Ltd.
Управител
Едноличен собственик на капитала

17.02.2022
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG206719563 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

20.06.2022
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 100 ал. 1 от ЗДДС)

11.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма