НАС СОЛЮШЪНС ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206738019
Регистрация по ЗДДС
Да - BG206738019 от 01.12.2021 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
26.11.2021 14:31
Наименование
НАС СОЛЮШЪНС
Транслитерация
NAS solutions Ltd
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1225), р-н Сердика, Царево, 12
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Код на икономическа дейност
43.21 - Изграждане на електрически инсталации
Предмет на дейност
ИЗГРАЖДАНЕ НА ЕЛЕКТРО-ИНСТАЛАЦИОННИ МРЕЖИ И ПРОЕКТИРАНЕ; СТРОИТЕЛНО МАНТАЖНА ДЕЙНОСТ; ПОКУПКА НА СТОКИ ИЛИ ДРУГИ ВЕЩИ С ЦЕЛ ПРОДАЖБА В ПЪРВОНАЧАЛЕН, ПРЕРАБОТЕН ИЛИ ОБРАБОТЕН ВИД; ТРАНСПОРТНИ, РЕКЛ... ИЗГРАЖДАНЕ НА ЕЛЕКТРО-ИНСТАЛАЦИОННИ МРЕЖИ И ПРОЕКТИРАНЕ; СТРОИТЕЛНО МАНТАЖНА ДЕЙНОСТ; ПОКУПКА НА СТОКИ ИЛИ ДРУГИ ВЕЩИ С ЦЕЛ ПРОДАЖБА В ПЪРВОНАЧАЛЕН, ПРЕРАБОТЕН ИЛИ ОБРАБОТЕН ВИД; ТРАНСПОРТНИ, РЕКЛАМНИ И ИНФОРМАЦИОННИ УСЛУГИ; ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСЛЕДНИЧЕСТВО; КАКТО И ВСЯКАКВА ДРУГА ДЕЙНОСТ НЕЗАБРАНЕНА СЪС ЗАКОН. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Атанас Христов Андонов (свързан с 2 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Атанас Христов Андонов (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
2 556 € (2 556 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма НАС СОЛЮШЪНС ЕООД на латиница "NAS solutions Ltd" с ЕИК/ПИК 206738019 е основана на 26 Ноември 2021 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 2 556 евро.

Хронология

26.11.2021
Регистрация на фирмата
Транслитерация
NAS solutions Ltd
Едноличен собственик на капитала

01.12.2021
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG206738019 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

11.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 5 000 лв. в 2 556 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма