Хайп Уинтър ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206741549
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
30.11.2021 15:21
Наименование
Хайп Уинтър
Транслитерация
„Hype Winter” ltd
Оборот
Служители
6 служители към 2021 г.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Благоевград (2700), ул. Търново, 17
Има 3 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки или други вещи с цел да ги продаде в първоначален, преработен или обработен вид, строителна дейност, строителни услуги, покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти ... Покупка на стоки или други вещи с цел да ги продаде в първоначален, преработен или обработен вид, строителна дейност, строителни услуги, покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба, търговия на дребно и едро, продажба на стоки от собствено производство, хотелиерски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски или други услуги, транспорт и транспортни услуги, комисионни, спедиционни и превозни сделки, търговско представителство и посредничество, лицензионни сделки и други дейности и услуги, извършването на които не са забранени със закон. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Снежана Албенова Борисова (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Снежана Албенова Борисова (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2021
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2021
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Година
Служители
2021 6

Резюме

Фирма Хайп Уинтър ЕООД на латиница "„Hype Winter” ltd" с ЕИК/ПИК 206741549 е основана на 30 Ноември 2021 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Благоевград, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 23 000 лв.

Хронология

30.11.2021
Регистрация на фирмата
Транслитерация
„Hype Winter” ltd
Едноличен собственик на капитала

02.03.2022
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG206741549 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

06.03.2023
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 100 ал. 1 от ЗДДС)

09.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма