ХЕПИ ФРЕШ ФУУД ИМПОРТ ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206746795
Регистрация по ЗДДС
Да - BG206746795 от 23.12.2021 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
06.12.2021 09:46
Наименование
ХЕПИ ФРЕШ ФУУД ИМПОРТ
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1404), р-н Триадица, Гоце Делчев, 98, бл. 22, вх. Б, ет. 2, ап. 2
Има 9 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Вътрешнотърговска и външнотърговска дейност, производство, бартерни, комисионни, спедиторски, лизингови сделки, търговско представителство, инженеринг, посредническа дейност, маркети... Вътрешнотърговска и външнотърговска дейност, производство, бартерни, комисионни, спедиторски, лизингови сделки, търговско представителство, инженеринг, посредническа дейност, маркетинг, представителство и агентство на физически и юридически лицав страната и в чужбина, рекламна, информационна, консултантска дейност, сделки със собственост, ремонт на битова техника, както и всички останали дейности, за които няма законова забрана. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ПАНАЙОТ РОСЕНОВ НИКОЛОВ (свързан с 2 фирми)
Управител: РОСЕН РОСЕНОВ НИКОЛОВ (свързан с 2 фирми)
Собственост
Съдружник: ПАНАЙОТ РОСЕНОВ НИКОЛОВ - 50,0% дял (13 €) (свързан с 2 фирми)
Съдружник: РОСЕН РОСЕНОВ НИКОЛОВ - 50,0% дял (13 €) (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
25 € (25 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ХЕПИ ФРЕШ ФУУД ИМПОРТ ООД с ЕИК/ПИК 206746795 е основана на 6 Декември 2021 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 25 евро.

Хронология

06.12.2021
Регистрация на фирмата
Съдружник

23.12.2021
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG206746795 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

11.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 50 лв. в 25 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма