"ГАРАНТ 01" ЕООД ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206748749
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
07.12.2021 13:30
Наименование
"ГАРАНТ 01" ЕООД
Транслитерация
"GARANT 01" LTD
Оборот
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Етрополе (2180), "РУСКИ", 89
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Търговия с благородни метали и скъпоценни камъни и изделия със тях или от тях, работа с благородни метали и скъпоценни камъни и изделия със тях или от тях, покупка на стоки и други вещи с цел да б... Търговия с благородни метали и скъпоценни камъни и изделия със тях или от тях, работа с благородни метали и скъпоценни камъни и изделия със тях или от тях, покупка на стоки и други вещи с цел да бъдат препродадени в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки от собствено производство, търговия на едро и дребно, международна търговия, импорт и експорт на стоки във и от Европейския съюз и във и от трети страни, търговия на едро и дребно с накити и украшения, консултанска дейност, търговско представителство, агентство и посредничество на български и чуждестранни физически и юридически лица у нас и в чужбина /без процесуално представителство/; лизингови сделки, туризъм, строителство и строително – ремонтни дейности, сделки с недвижими имоти и вещни права върху тях; транспортна дейност у нас и в чужбина, хотелиерска и ресторантьорска дейност, продажба и ремонт на автомобили, сделки с интелектуална собственост, складови сделки, комисионни, спедиционни и превозни сделки; рекламни и информационни услуги; както и всякаква друга търговска дейност, която не е забранена от закона. Ако за някоя от дейностите се изисква специално разрешение от компетентен държавен орган, Дружеството ще я упражнява след получаване на съответното разрешение за това. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ДИЛЯНА ВАСИЛЕВА САВОВА (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ДИЛЯНА ВАСИЛЕВА САВОВА (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма "ГАРАНТ 01" ЕООД ЕООД на латиница ""GARANT 01" LTD" с ЕИК/ПИК 206748749 е основана на 7 Декември 2021 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Етрополе, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

07.12.2021
Регистрация на фирмата
Транслитерация
"GARANT 01" LTD
Едноличен собственик на капитала

24.02.2022
Промяна предмет на дейност
Покупка на стоки и други вещи с цел да бъдат препродадени в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки от собствено производство, търговия на едро и дребно, международна търговия, импорт и експорт на стоки във и от Европейския съюз и във и от трети страни, търговия на едро и дребно с накити и украшения, консултанска дейност, търговско представителство, агентство и посредничество на български и чуждестранни физически и юридически лица у нас и в чужбина /без процесуално представителство/; лизингови сделки, туризъм, строителство и строително – ремонтни дейности, сделки с недвижими имоти и вещни права върху тях; транспортна дейност у нас и в чужбина, хотелиерска и ресторантьорска дейност, продажба и ремонт на автомобили, сделки с интелектуална собственост, складови сделки, комисионни, спедиционни и превозни сделки; рекламни и информационни услуги; както и всякаква друга търговска дейност, която не е забранена от закона. Ако за някоя от дейностите се изисква специално разрешение от компетентен държавен орган, Дружеството ще я упражнява след получаване на съответното разрешение за това.
Търговия с благородни метали и скъпоценни камъни и изделия със тях или от тях, работа с благородни метали и скъпоценни камъни и изделия със тях или от тях, покупка на стоки и други вещи с цел да бъдат препродадени в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки от собствено производство, търговия на едро и дребно, международна търговия, импорт и експорт на стоки във и от Европейския съюз и във и от трети страни, търговия на едро и дребно с накити и украшения, консултанска дейност, търговско представителство, агентство и посредничество на български и чуждестранни физически и юридически лица у нас и в чужбина /без процесуално представителство/; лизингови сделки, туризъм, строителство и строително – ремонтни дейности, сделки с недвижими имоти и вещни права върху тях; транспортна дейност у нас и в чужбина, хотелиерска и ресторантьорска дейност, продажба и ремонт на автомобили, сделки с интелектуална собственост, складови сделки, комисионни, спедиционни и превозни сделки; рекламни и информационни услуги; както и всякаква друга търговска дейност, която не е забранена от закона. Ако за някоя от дейностите се изисква специално разрешение от компетентен държавен орган, Дружеството ще я упражнява след получаване на съответното разрешение за това.

12.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма