Енвисити ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206827934
Регистрация по ЗДДС
Да - BG206827934 от 21.02.2022 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
15.02.2022 17:01
Наименование
Енвисити
Транслитерация
NVCT ltd.
Оборот
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Добрич (9300), Сан Стефано, 32
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на едро и дребно на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид, включително хранителни стоки и тютюневи изделия, рекламни услуги, предпеча... Покупка на едро и дребно на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид, включително хранителни стоки и тютюневи изделия, рекламни услуги, предпечатна подготовка, маркетинг, организиране на счетоводно отчитане и съставяне на годишни, междинни и други финансови отчети по реда на Закона за счетоводството, продажба на стоки от собствено производство, търговско представителство и посредничество, комисионни, спедиционни и превозни сделки, складови сделки, лицинзионни сделки, стоков контрол, сделки с интелектуална собственост, таксиметрови, счетоводни, ресторантьорски, хотелиерски, туристически, туроператорски, рекламни, фотографски, информационни, транспортни, програмни, импресарски, строителни, фризьорски, шивашки ири други услуги, покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба или отдаване под наем, лизинг, външнотърговски сделки, както и други дейности, незабранени със закон. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ДЕЯН ОГНЯНОВ НИКОЛОВ (свързан с 4 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ДЕЯН ОГНЯНОВ НИКОЛОВ (свързан с 4 фирми)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Енвисити ЕООД на латиница "NVCT ltd." с ЕИК/ПИК 206827934 е основана на 15 Февруари 2022 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "НАВКАТ ТРЕЙД", но на 10 Януари 2023 година то бива сменено на сегашното "Енвисити". Седалището на компанията се намира в гр. Добрич, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Хронология

15.02.2022
Регистрация на фирмата
Транслитерация
Navcat Trade ltd.
Едноличен собственик на капитала

21.02.2022
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG206827934 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

10.01.2023
Промяна наименование
Името се сменя от НАВКАТ ТРЕЙД на Енвисити
Транслитерация
Navcat Trade ltd.
NVCT ltd.

13.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма