ДЕНИ-ЕЛ 22 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206829807
Регистрация по ЗДДС
Да - BG206829807 от 23.02.2022 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
17.02.2022 09:24
Наименование
ДЕНИ-ЕЛ 22
Транслитерация
“DENY- EL 22” LTD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Бургас (8000), ул. Ивайло, 90
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
ел. обзавеждане и оборудване, търговия на дребно и едро, покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки от собствено производств... ел. обзавеждане и оборудване, търговия на дребно и едро, покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки от собствено производство, посредническа и консултантска дейност, хотелиерство, ресторантьорство, строеж, обзавеждане и продажба на сгради и обекти, търговско представителство и посредничество, спедиционни и превозни сделки, внос и износ, складови сделки, стоков контрол, сделки с интелектуалната собственост, както и всяка друга дейност незабранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ДАРИН НИКОЛОВ НАЙДЕНОВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ДАРИН НИКОЛОВ НАЙДЕНОВ (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДЕНИ-ЕЛ 22 ЕООД на латиница "“DENY- EL 22” LTD" с ЕИК/ПИК 206829807 е основана на 17 Февруари 2022 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Бургас, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

17.02.2022
Регистрация на фирмата
Транслитерация
“DENY- EL 22” LTD
Едноличен собственик на капитала

23.02.2022
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG206829807 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

12.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма