Куул Партнерс ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206891082
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
05.04.2022 16:08
Наименование
Куул Партнерс
Транслитерация
Cool Partners EOOD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1113), р-н Изгрев, бул. Драган Цанков, 31А
Има 3 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка и продажба на стоки - промишлени, хранителни и нехранителни, с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, външно и вътрешно-търговска дейност, транспортни услуги, ... Покупка и продажба на стоки - промишлени, хранителни и нехранителни, с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, външно и вътрешно-търговска дейност, транспортни услуги, производство и търговия със селскостопанска продукция в преработен и непреработен вид, ресторантьорска дейност, управление на магазини за стоки, брокерска дейност, търговско представителство и посредничество, консултантски услуги, както и всяка друга дейност, която не е забранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Сузана Юлиянова Юзекчиева (свързан с 2 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Сузана Юлиянова Юзекчиева (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
10 € (10 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Куул Партнерс ЕООД на латиница "Cool Partners EOOD" с ЕИК/ПИК 206891082 е основана на 5 Април 2022 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 10 евро.

Хронология

05.04.2022
Регистрация на фирмата
Транслитерация
Cool Partners OOD
Съдружник

29.03.2023
Транслитерация
Cool Partners OOD
Cool Partners EOOD
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ООД на ЕООД
Едноличен собственик на капитала

12.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 20 лв. в 10 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма