ВР Ексклузив ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206897982
Регистрация по ЗДДС
Да - BG206897982 от 13.04.2022 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
11.04.2022 15:08
Наименование
ВР Ексклузив
Транслитерация
VR Exclusive
Оборот
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1138), р-н Младост, бул. "Самоковско шосе", 109
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупко-продажба на леки и лекотоварни автомобили, отдаване под наем на леки автомобили, посредничество при внос и износ, ремонтни дейности и сервизно обслужване на гаранционни и извънгаранционн... Покупко-продажба на леки и лекотоварни автомобили, отдаване под наем на леки автомобили, посредничество при внос и износ, ремонтни дейности и сервизно обслужване на гаранционни и извънгаранционни автомобили, както и всяка друга дейност, незабранена от закона. Ако за извършването на определена дейност се изисква лиценз (разрешение), дейността ще се извършва след получаване на конкретния лиценз (разрешение); прочети още скрии
Представляващи
Управител: ЛЪЧЕЗАР ВАСИЛЕВ РАЙЧЕВ (свързан с 8 фирми)
Собственост
Съдружник: ЛЪЧЕЗАР ВАСИЛЕВ РАЙЧЕВ (свързан с 8 фирми)
Съдружник: КРИСТИНА СТОЯНОВА ЦОЛОВА (свързан с 7 фирми)
Капитал размер
5 624 € (5 624 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ВР Ексклузив ООД на латиница "VR Exclusive" с ЕИК/ПИК 206897982 е основана на 11 Април 2022 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 5 624 евро.

Хронология

11.04.2022
Регистрация на фирмата
Транслитерация
VR Exclusive
Едноличен собственик на капитала

13.04.2022
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG206897982 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

17.02.2025
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ЕООД на ООД
Заличаване Едноличен собственик на капитала

11.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 11 000 лв. в 5 624 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма