Боби 78 БГ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206908368
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
18.04.2022 17:39
Наименование
Боби 78 БГ
Транслитерация
Boby 78 BG
Оборот
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1231), р-н Надежда, жк. Свобода, бл. 10, ет. 3, ап. 9
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
създаване, управление и експлоатация на специализиран обект за дестилиране на спиртни напитки (казан за ракия), дестилиране/изваряване на ракия (след получаване на необходимите за дейността лиценз... създаване, управление и експлоатация на специализиран обект за дестилиране на спиртни напитки (казан за ракия), дестилиране/изваряване на ракия (след получаване на необходимите за дейността лиценз и разрешителни), търговия на дребно, извършване на услуги и инвестиции в различни сфери на дейност, както и всяка друга дейност, която не е забранена със закон прочети още скрии
Представляващи
Управител: Боян Цолов Найденов (свързан с 2 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Боян Цолов Найденов (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
25 € (25 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Боби 78 БГ ЕООД на латиница "Boby 78 BG" с ЕИК/ПИК 206908368 е основана на 18 Април 2022 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 25 евро.

Хронология

18.04.2022
Регистрация на фирмата
Транслитерация
Boby 78 BG
Едноличен собственик на капитала

11.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 50 лв. в 25 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма