ДЖИ ПИ - 2 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
206978263
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
14.06.2022 15:09
Наименование
ДЖИ ПИ - 2
Транслитерация
G P - 2
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Бургас (8000), ул.Софроний, 13
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Код на икономическа дейност
46.90 - Неспециализирана търговия на едро
Предмет на дейност
земеделски дейности и животновъдство, включително производство на земеделска и животинска продукция; проектиране, архитектура, строителство и дизайн на сгради, проектиране, изграждане и ремо... земеделски дейности и животновъдство, включително производство на земеделска и животинска продукция; проектиране, архитектура, строителство и дизайн на сгради, проектиране, изграждане и ремонт на ел. инсталации, извършване на строителни и електромонтажни работи, строително-ремонтни услуги, изграждане на обекти и съоръжения за производство на електрическа енергия от възобновяеми енергийни източници, производство и продажба на електрическа енергия от възобновяеми енергийни източници, ловно-стопанска дейност, организиране на ловен и екотуризъм, вътрешна и международна транспортна дейност, таксиметрова дейност, покупко- продажба и ремонт на моторни превозни средства, отдаване под наем или лизинг на моторни превозни средства, корабоплаване и корабоводене, корабно агентиране, фрахтоване на кораби, корабен брокераж, провизионно снабдяване на кораби, пилотска дейност на кораби, производство и ремонт на ел. машини и апарати, производство, ремонт и търговия с битова и професионална техника, ремонт на производствени машини и съоръжения, проучване, разработване, внедряване и съпровождане на програмни продукти и системи, сервиз на електронно-изчислителна и организационна техника, проектиране, производство и доставка на ЕИОТ, извършване на финансово-счетоводни услуги и консултации, консултанска дейност, изготвяне на бизнес и кредитни проекти, организиране и провеждане на курсове по квалификация и преквалификация, покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид, производство и продажба на хранителни и промишлени стоки, продажба на спиртни и тютюневи изделия, продажба на стоки от собствено производство, търговско представителство и посредничество, комисионни, спедиционни и лизингови сделки, превозни сделки в страната и чужбина, складови и лицензионни сделки, стоков контрол, сделки с интелектуална собственост, туроператорски и агентски сделки и услуги, хотелиерски, ресторантьорски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски, издателски, печатарски или други услуги, хазартни игри /след получаване на съответното разрешение/, валутни сделки, покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба или отдаване под наем, както и всякакви други търговски сделки и услуги, незабранени със закон. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ГЕОРГИ ПЕТРОВ ПОПЧЕВ (свързан с 7 фирми)
Ликвидатор: Ивелина Йорданова Попова
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ГЕОРГИ ПЕТРОВ ПОПЧЕВ (свързан с 7 фирми)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДЖИ ПИ - 2 ЕООД на латиница "G P - 2" с ЕИК/ПИК 206978263 е основана на 14 Юни 2022 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Бургас, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

14.06.2022
Регистрация на фирмата
Транслитерация
G P - 2
Едноличен собственик на капитала

21.08.2025

12.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма