МАРАЯ 25 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207029985
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
27.07.2022 15:07
Наименование
МАРАЯ 25
Транслитерация
MARAYA 25 LTD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Ловеч (5500), жк. ЗДРАВЕЦ, бл. 203, вх. А, ет. 7, ап. 18
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Производство на хляб хлебни и пресни сладкарски изделия; Дейност на ресторанти и заведения за бързо обслужване ; Дейност на питейни заведения ; Приготвяне и доставяне на храна ; Други дейности по приг... Производство на хляб хлебни и пресни сладкарски изделия; Дейност на ресторанти и заведения за бързо обслужване ; Дейност на питейни заведения ; Приготвяне и доставяне на храна ; Други дейности по приготвяне и доставяне на храна; Търговия на едро и дребно с всякакъв вид стоки в страната и чужбина; Търговия на дребно и едро с автомобили и мотоциклети; Търговия на дребно в неспециализирани магазини предимно с хранителни стоки, напитки и тютюневи изделия и разнообразни стоки; Търговия с автомобилни горива и смазочни материали; Търговия на дребно в специализирани магазини с компютърна и комуникационна техника и битова електроника; Търговия в специализирани магазини с текстил, железария, стоки за обзавеждане и битови електроуреди; Търговия в специализирани магазини със стоки, предназначени за свободното време; Търговия в специализирани магазини с други нехранителни стоки; Търговия на открити щандове и пазари; Товарен автомобилен транспорт и услуги по преместване; Комисионна и оказионна дейност; Експорт и реекспорт; Складова дейност; Посредничество; Реклама; Транспортна дейност; Таксиметрови услуги; Представителство на местни физически и юридически лица; Туристическа агентска и операторска дейност; други дейности, свързани с пътувания и резервации както и всяка друга дейност незабранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: НИКОЛАЙ МИЛЕНОВ МАТЕЕВ (свързан с 2 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: НИКОЛАЙ МИЛЕНОВ МАТЕЕВ (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
766 € (766 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма МАРАЯ 25 ЕООД на латиница "MARAYA 25 LTD" с ЕИК/ПИК 207029985 е основана на 27 Юли 2022 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Ловеч, а началният внесен капитал е в размер на 766 евро.

Хронология

27.07.2022
Регистрация на фирмата
Транслитерация
MARAYA 25 LTD
Едноличен собственик на капитала

15.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 1 500 лв. в 766 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма