Ди-Ви 2022 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207096603
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
26.09.2022 14:27
Наименование
Ди-Ви 2022
Транслитерация
„Di-Vi 2022” LTD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Любимец (6550), Републиканска, 39, вх. Б, ет. 1, ап. 6
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Измиване и почистване на превозни средства, измиване на килими, търговия със стоки на едро и на дребно, включително търговска дейност с разкриване на магазини и заведения, онлайн търговия, ф... Измиване и почистване на превозни средства, измиване на килими, търговия със стоки на едро и на дребно, включително търговска дейност с разкриване на магазини и заведения, онлайн търговия, франчайзинг, внос и износ, покупко-продажба на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален или обработен вид, продажба на стоки от собствено производство, ресторантьорство и кафе-аперитив, заведения за бързо хранене, пицария, хотелиерски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски и други услуги, търговско представителство и посредничество на всички разрешени от закона промишлени, текстилни и хранителни стоки за бита и широко потребление, складови и лицензионни сделки, покупка, строеж и обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба, ремонтни дейности, както и извършване на всички дейности и услуги, които не противоречат на законите на Република България.. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ДИЯНА ДИМИТРОВА ТРЕНДАФИЛОВА (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ДИЯНА ДИМИТРОВА ТРЕНДАФИЛОВА (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
25 € (25 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Ди-Ви 2022 ЕООД на латиница "„Di-Vi 2022” LTD" с ЕИК/ПИК 207096603 е основана на 26 Септември 2022 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Любимец, а началният внесен капитал е в размер на 25 евро.

Хронология

26.09.2022
Регистрация на фирмата
Транслитерация
„Di-Vi 2022” LTD
Едноличен собственик на капитала

15.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 50 лв. в 25 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма